Menu

شهرام شکوهی

ایران مجری:شهرام شکوهی ایران مجری:شهرام شکوهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

شهرام شکوهی 37 سال سن دارد ۵ سال است که ازدواج کرده اند. حاصل این ازدواج دختر ۴ ساله به نام ملودی . شکوهی موسیقی را از سال ۱۳۷۱ با کلاس آواز ایرانی شروع کرده به مدت ۳ سال آواز کار کرد او هم به گیتار علاقه داشت و هم به آواز سنتی.

در دوران دانشجویی در حدود سال ۱۳۸۰ عضو گروهی بود که کنسرتهای دانشجویی را برگزار میکرد؛ ولی بنا به دلایلی از موسیقی کناره گرفته و تا مدتها تقریباً موسیقی را فراموش کرد و معتقد بود نباید به موسیقی به چشم یک شغل نگاه کرد ورود وی به موسیقی حرفهای در سال ۱۳۸۵ و با آهنگ «مدارا» اتفاق افتاد.

این ورود کاملاً ناخواسته بود حتی در خانواده هم مخالف حضور وی در عرصه ی موسیقی حرفهای بودند در این که سال قرار بود مراسم «خانه ی فرهاد» برگزار شود، به پیشنهاد یکی از دوستانش شرکت کرد و برای آن مراسم قطعه ی «مدارا» را در یک استودیوی خانگی کوچک و با کمترین امکانات ضبط کرد؛ اما آن برنامه لغو شد او که به مباحث مطرح شده در مسابقه ی خوانندگی نکست پرشین استار شبکه ی تیوی پرشیا ۱ انتقاد داشت از طریق ایمیل به مسؤولین برنامه اعتراض کرد و در پاسخ به او گفتند اگر اعتراضی دارید میتوانید در برنامه حضور داشته و با داوران صحبت کنید.

به این ترتیب او در نوروز سال ۱۳۸۸وارد مسابقه شده و همان قطعه ی «مدارا» را اجرا کرد و در جواب داوران نقد و دلیل آورد. آن برنامه به شدت مورد توجه بینندگاناش قرار گرفت ولی وی از طرف داوران برنامه اجازه ی حضور در فینال را به دست نیاورد.

حضور در مسابقه ی نکست پرشین استار باعث شد نام شهرام شکوهی در بین مخاطبان موسیقی فارسی زبان شناخته شود؛ خوانندهای که با همان حضور، باعث شد قطعه ی «مدارا» مورد توجه قرار گرفته و تهیه کنندگان مختلف داخل و خارج از ایران به منظور عقد قرارداد به سراغ وی بروند؛ اما او با مشورت با کسانی که تجربه ی بیشتری در این وادی داشتند، بهترین مسیر را برای فعالیت، کار در داخل ایران دانست.

برای اطلاعات بیشتر ودعوت ازشهرام شکوهی با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 30 خرداد 1395 21:16

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

ایران مجری:شهرام شکوهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top