Menu

روزبه نعمت اللهی

ایران مجری:روزبه نعمت اللهی ایران مجری:روزبه نعمت اللهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

روزبه نعمت اللهی متولد تیرماه ۱۳۵۸ در تهران است، فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه سوره است، ساز تخصصی اش ویولن است، از کودکی کار موسیقی را آغاز کرده

و به طور حرفه ای حدود ۱۱ سال است که در این حیطه فعالیت می کند، مادرش ( فرشته جواهری ) ردیف دان موسیقی سنتی ایران هستند، به همین دلیل با خوانندگی و سبک های موسیقی و ردیف ها از کودکی آشنا شده و با تشویق مادرش به سمت خوانندگی رفته، پدرش محقق و پژوهشگر است و انتخاب اشعاری که می خواند به عهده پدرش است، تا کنون ۳ آلبوم از او منتشر شده به نام های : هفته عاشقی ، سرزمین مادری و عمو زنجیر باف

روزبه نعمت اللهی متولد تیرماه ۱۳۵۸ در تهران است، فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه سوره است، ساز تخصصی اش ویولن است، از کودکی کار موسیقی را آغاز کرده و به طور حرفه ای حدود ۱۱ سال است که در این حیطه فعالیت می کند، مادرش ( فرشته جواهری ) ردیف دان موسیقی سنتی ایران هستند، به همین دلیل با خوانندگی و سبک های موسیقی و ردیف ها از کودکی آشنا شده و با تشویق مادرش به سمت خوانندگی رفته، پدرش محقق و پژوهشگر است و انتخاب اشعاری که می خواند به عهده پدرش است، تا کنون ۳ آلبوم از او منتشر شده به نام های : هفته عاشقی ، سرزمین مادری و عمو زنجیر باف

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از روزبه نعمت اللهی با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید

آهنگ روزبه نعمت اللهی به نام خواجه سلام علیک خیلی قشنگه

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 30 خرداد 1395 16:42

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ایران مجری: روزبه نعمت اللهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top