Menu

مركز همايش‌هاي بين‌المللي هتل بزرگ ارم تهران

مرکز همایش های بین المللی هتل بزرگ ارم تهران مرکز همایش های بین المللی هتل بزرگ ارم تهران ایرانمجری 09120588505

​مركز همايش‌هاي بين‌المللي هتل بزرگ ارم تهران

مجموعه رفاهی و تفریحی هتل بزرگ ارم موقوفه و وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه کشور می باشد.این مجموعه با مساحتی بالغ بر 7 هکتار در شمال شهر تهران ودر منطقه خوش آب و هوای تپه های عباس آباد و همجوار با مجموعه های فرهنگی عظیمی از قبیل کتابخانه ملی، باغ موزه دفاع مقدس، گنبد مینا، و پل طبیعت واقع شده است.از ویژگی های این هتل موقعیت ساختمان اصلی با چشم انداز زیبا از کوههای شمال تهران است که در مرکز فضای سبز همراه با آبنماها و آبشارهای متعدد و طراحی پیاده راه جهت پیاده روی در فضای دنج و دلپذیر تداعی کننده باغ ایرانی در اذهان میهمانان گرامی است.ویژگی دیگر و مهم هتل ارم استقرار در محل تقاطع 3 بزرگراه اصلی شهر تهران، بزرگراه شهید حقانی و شهید همت و آیت الله مدرس می باشد. این موقعیت نقش اساسی در سهولت دسترسی به فرودگاهها، ایستگاههای مترو و مراکز فرهنگی و اقتصادی را دارد.این مرکز دارای دو سالن همایش با امکانات کامل می باشد.

 ورودی هتل ارم تهران

 

​مرکز همایش بین المللی

همايش‌ها و نشست‌هاي علمي و آموزشي،در رشد و توسعه جامعه نقشي بی‌بديل دارند. در همين راستا، مركز همايش‌هاي بين‌المللي هتل بزرگ ارم تهران با ظرفیتی 500 نفری در يكي از بهترين نقاط تهران با هوايي دل‌پذير و چشم‌اندازی زیبا احداث شده است. در اختيار داشتن منابع مورد نياز با ظرفيت‌هاي مختلف و برخورداري از نيروهاي متخصص در برپايي رويداد‌هاي ملی و بين‌المللي، این مرکز را به يكي از معدود مراكز برگزاري همایش در کشور با تمركز و محوریت تخصص و تجربه تبديل كرده است.در همين راستا،مركز همايش هاي بين المللي هتل بزرگ ارم تهران با رعايت استانداردهاي بين المللي در محيطي علمي ، فضايي آرام و مناسب ، در منطقه پاك تهران و عاري از ترافيك شهري و دسترسي آسان ، با دارا بودن سالن‌ها و امكانات متنوع براي ميزباني از مراسم‌هاي با شكوه ملي و  بين المللي آماده ارائه خدمات مي باشد.

از جمله فعالیت های این مرکز میتوان به موارد ذیل اشاره نمود

برگزاري كنفرانس، برگزاري مراسم علمي و بين‌المللي

برگزاري همايش، نشست، مجامع عمومي، گردهمايي هاي تخصصي

مجری جشنواره و جنگ

برپاييطرح های نمايشگاه‌هاي تخصصي و عمومی

اشاره به برخي از ويژگي‌هاي منحصر‌به‌فرد اين بخش در ميزباني رويدادهاي مختلف، نشانگر توانمندي‌هاي اين مركز در برنامه‌ريزي ،هماهنگي و اجراي رويدادها در سطح ملي و بين‌المللي است:

تعداد سالن‌هاي متنوع و ظرفيت‌هاي مختلف براي برپايي انواع مراسم

سيستم‌هاي حرفه‌اي صدابرداري

ويديو وال(DLP) منحصربه‌فرد براي نمايش فيلم و تيزر تبليغاتي با كيفيت HD

سالن هاي غذاخوري و محل پذيرايي ميان وعده

پاركينگ هاي اختصاصي خودرو

گل آرایی ویژه سالن همایش

سالن همایش بین المللی هتل ارم       

سالن اصلی مرکز همایش هتل ارم تهران

 

  مرکز همایش نگین

مركز همايش‌ نگین هتل بزرگ ارم تهران با ظرفیتی 150 نفری ، داراي سيستم صوتي مناسب، ويدئو پروژكتور ، پرده نمايش متحرك و اتاق فرمان مجهز می باشد . همچنین امكان استفاده از شبكه اينترنت بدون سيم در كل فضاي سالن ميسر است . نور عمومي سالن قابل تنظيم می باشد.از دیگر خدمات ویژه این مرکز همایش،گل آرایی حرفه ای سالن میباشد.

سالن نگین مرکز همایش هتل ارم تهران       

 

سالن همایش نگین هتل ارم

   

 

 

 

 

همچنین این مرکز دارای چند سالن مجزا جهت برگزاری نشست های تخصصی و خبری و مجامع عمومی و گرد همایی های ویژه با تعداد افراد کمتر و خاص می باشد.که از امکانات کامل و لازم در این زمینه˛همانندسیتم صوتی مجهز˛اینترنت بی سیم و... می باشد.

 

تشریفات مرکز همایش بین المللی هتل بزرگ ارم

مديريت تشريفات مركز همايش هاي بين المللي هتل بزرگ ارم تهران افتخار دارد پذيراي ميهمانان گرامي شما باشد. اين مديريت با استفاده از پرسنلي متخصص و مجرب آماده برگزاري سمینارها در بالاترين سطح تشريفات و پذيرائي  با قیمت مناسب مي باشد. ما در برگزاري مراسم هاي شما به موارد ذيل پايبند هستيم :

ـ تأمين رضايت ميهمانان

ـ وقت شناسي در ارائه خدمات و برطرف كردن نيازهاي ميهمانان

ـ ارائه خدمات درخواستي در بالاترين سطح كيفيت

ـ ارائه خدمات متنوع با لیست تعرفه مناسب ، در سطوح مختلف بطوريكه امكان انتخاب شما را تسهيل نمايد

ـ استفاده از پرسنل آموزش ديده و مجرب

ضمن آرزوي ديدار شما , مركز همايش هاي بين المللي هتل بزرگ ارم تهران آمادگي خود را جهت تعيين سطح پذيرائي و تشريفات برای رزرو به شرح زیر اعلام مي دارد :

    - منوی تشریفات VIP

    - منوی ویژه

    - منوی پذیرایی میان برنامه

    - منوی صبحانه

    - منوی افطاری

سالن تشریفات هتل ارم تهران

 

 

 

آدرس و کروکی: تهران - میدان ونک - بزرگراه حقانی - بعد از کتابخانه ملی

 

 کروکی هتل ارم تهران

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top