Menu

​ارژنگ امیرفضلی

​ارژنگ امیرفضلی ​ارژنگ امیرفضلی باشگاه ایران مجری 09128239105

​ارژنگ امیرفضلی متولد 1349 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل مدرسه گرافیک است، حسین امیرفضلی کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی بود که در سال 1370 فوت کرد، او نقش زیادی در کشیده شدن ارژنگ به عرصه هنر داشت. من اول می خواستم بروم تجربی بخوانم. بابام می گفت نه، من هم می گفتم می خواهم بروم تجربی بخوانم دکتر بشوم. بابام کوتاه آمد گفت خیلی خب، برو بخوان، رفتیم سال اول تجربی رد شدیم . رد که شدم بعد روم نشد به بابام بگویم، بعد بابام من را گذاشت مدرسه گرافیک، همه چیز هم از آنجا شروع شد؛ آشنایی با هنر و تئاتر و نقاشی. همان جا با داوود اسدی، داریوش موفق و امیر غفارمنش تئاتر کار می کردیم و تنها عشقمان هم همین بود.

نحوه ورود به عرصه هنر

زمستان 71 در یک شرکت گرافیکی کار می کردم که امیر غفارمنش زنگ زد گفت بیا برای یک کار تلویزیونی تست می گیرند،من و خدابیامرز داوود اسدی با هم رفتیم. برنامه نوروز بود، آنها را جلوی داریوش کاردان و بقیه عوامل اجرا کردیم؛ آنها هم خوششان آمد و گذاشتند ما در نوروز 72 بازی کنیم بعد هم، من و داوود اسدی و مهران و حمید لولایی، شروع کردیم کار کردن : اول پرواز 57 بود و بعدش هم ساعت خوش را بازی کردیم

ماجرای بیماری

قبل از عید 96 سر فیلمبرداری محله گل و بلبل بودم، بعد از کار رفتم خانه، کله پاچه داغ کردم، خوردم، خوابیدم و با درد شدیدی در جناغ سینه بیدار شدم دیدم با مُسَکِن درست نمی‌ شود، دولا دولا ماشین گرفتم رفتم بیمارستان، روی تخت بیمارستان از درد به خودم می‌ پیچیدم و کسی که بالای سرم بود توضیح می‌ داد که این جا خصوصی است و اول باید این قدر بریزید و …

گفتم فقط یک آژانس برایم بگیرید بروم جایی که بیمه تامین اجتماعی قبول کند، رفتم بیمارستان لبافی‌نژاد؛ گفتند درد لوزالمعده است و باید بروم شهدای تجریش، با اورژانس بردندم آن جا، جای‌ت ان خالی، درد شدید و چاله چوله‌ های خیابان ! فردا صبحش جراحی شدم، شکمم را باز کردند، درست کردند، بخیه زدند، رفو کردند، (به شوخی) فکر کنم گلدوزی هم کردند …

سریال ها

● سر به راه – ۱۳۹۳    
● همه خانواده من – ۱۳۹۱    
● تهران پلاک یک     بازیگر     مهدی مظلومی    
● کسی خوابه ؟  – ۱۳۹۰    
● خانه اجاره‌ ای (سری اول)  – ۱۳۹۰
● چمدان  – ۱۳۹۰
● دانی و من (سری سوم) – ۱۳۸۹    
● تبریز در مه – ۱۳۸۹
● تله‌ فیلم لیم وترش  – ۱۳۸۸  
● تله‌ فیلم سکه‌ های شانس – ۱۳۸۸
●شمس‌ العماره – ۱۳۸۸  
●دیدار – ۱۳۸۷    
● آرزوهای شیرین – ۱۳۸۶    
● قشقرق – ۱۳۸۴ – ۱۳۸۵    
● قرارگاه مسکونی – ۱۳۸۴    
● همینه – ۱۳۸۱    
● آتیه – ۱۳۸۱
● زنگ آخ – ۱۳۸۱

فیلم سینمایی

● قهرمانان کوچک (حسین قناعت)(۱۳۹۵)
● محاکمه در خیابان (مسعود کیمیایی) (۱۳۸۷)
● دو خواهر (محمد بانکی) (۱۳۸۷)
● اخراجی‌ ها ۲ (مسعود ده‌نمکی) (۱۳۸۷)
● هم‌ خانه (مهرداد فرید) (۱۳۸۶)
● اخراجی‌ ها (مسعود ده‌نمکی) (۱۳۸۵)

استندآپ کمدی خیلی خنده دار ارژنگ امیرفضلی را در ویدیو پایین همین صفحه ببینید.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

​ارژنگ امیرفضلی باشگاه ایران مجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top