چاپ این صفحه

رضا شیری

رضا شیری رضا شیری باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

رضا شیری از خوانندگان جوان ایرانی متولد دهه ۶۰ ایران است. موسیقی پاپ کار می کند.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

رضا شیری از خوانندگان متولد دهه ۶۰ ایران است. موسیقی پاپ کار می کند و تا مدتی پیش به صورت زیر زمینی کار می کرد، در قسمت بعدی می توانیم صحبت های رضا شیری در مورد زیر زمینی بودن را بخوانیم:

شما به هر طریقی که بتونید صدات رو به گوش مردم برسونید و دل مخاطبت رو شاد کنی , برنده ای. هر کسی که مجازه صرفا من بهتون قول میدم و اگه کسی غیر از این گفت دروغ میگه. مجاز بودن فقط بخاطر پولشه

کسایی که تو این کار مجاز هستن پول خوبی در میارن مخصوصا اونایی که مطرح تر و قدیمی تر هستن

و همینطور که خودتون می دونید ما خواننده های زیرزمینی ای داریم که از خواننده های مجاز طرفدار و مخاطب بیشتری دارند یه روز دو روز پس از انتشار آهنگاشون تو ماشینا مردم گوش میدن آهنگاشون رو ولی خیلی از خواننده های مجاز اینطوری نیستن

در ادامه مصاحبه خودش درباره درآمد میلیاردی خوانندگان مجاز می گوید و بر این تاکید می کند که خوانندگان غیرمجاز از کار خود هیچ درآمدی کسب نمی کنند و از هیچ کجا حمایت نمی شوند .

دلیل رفتن به سمت مجوز خود را داشتن یک پسر ۱۳ ساله و یک دختر ۶ ساله عنوان می کند و اینکه سن خودش داره بالا میره و از دوره جوانی عبور کرده و باید به فکر آینده خود و بچه هایش باشد و رک و راست می گوید که بخاطر پول به سمت رسمی شدن میره .

به گفته خودش تماما فعالیت خود را برحسب چهارچوب تعیین شده کشور ادامه میدهد .

خارج شدن از کشور

رضا شیری در مصاحبه خود می گوید که به هیچ وجه قصد خارج شدن از کشور را ندارد و می گوید که یکی از بزرگترین افتخاراتش نوکی امام حسین (ع) بوده و بخاطر گذشته و اعتقادادت خودش که شده باشه هم از کشور خارج نمیشه به هیچ قیمتی .

دوستی با مرتضی پاشایی

در رابطه با دوستی خود با مرحوم پاشایی می گوید که دلش نمی خواهد اسم آن مرحوم را بیاورد و تاکید می کند که از فوت آن مرحوم عده کثیری منفعت مالی برده اند حالا به هر روشی و می گوید که لازم نیست بگویم من دوست فلانی بودم بگذارید روحش آرام باشد .

در ادامه صحب خود درباره مرتضی پاشایی می گوید که حتی دوستای نزدیک مرتضی که از همه ناراحت تر بودن به ختم وی نیامدند اما عده ای که در عکس های ختم دیده می شوند خودی نشان دادند و به معروفیت بیشتری رسیدند در حالی که دوستای واقعی اش یه جا دیگه گریه می کردند و

دفاع کردن از امیرتتلو

از امیرتتلو دفاع می کند و می گوید که وی دارای شخصیت و ایدولوژی خاص خود هست که هیچکس رو وارد زندگی شخصی خودش نمی کند و فقط آنرا نشان می دهد .

همچنین افزود او دوست داره فوتبال بازی کنه , والیبال بازی کنه , روزی ۲۰ – ۳۰ تا پست بزاره و هرکسی که دوست نداره می تونه نبینه .

هیچکس حق ندارد به امیرتتلو فحش بدهد و یا به اعتقادات او توهین کنه چون او هم زندگی خودش رو داره با اعتقادات خودش .

باشگاه هنرمندان ایران-خوانندگان داخل ایران-گروه موسیقی

آلبوم ها

۵ ( آلبوم گروهی )

تک آهنگ ها

به درد گریه می خورم

کاش میموند

بزن زیر گریه

منو ببخش

دلتنگ دیدارم

خودتو برسون

فراموشم کن برو

عاشقی یعنی همین

شنیدم حرفاتو

ته قصه ما تلخه

چرا غم ها میارن

مجنون بی چون و چرا

فقط عشق فقط عشق

نمی فهمه حالم بده

دلهره

خواب

منو یادش نیست

از غمت دارم میمیرم

دیگه نمی خندم

می فهمی منو

دست رو دلم نزار

عشقت شب و روزمه

نرو

می مونم من با تو

می مونم من

خودت نمی دونی

چقدر زود رفت

دلم تنگه

میشه فکر کرد بودی

عزیزجونم

همه چیزم تویی

جای من خالی نیست

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 15 بهمن 1396 14:40

مدیر اجرایی باشگاه مجریان و هنرمندان

شماره همراه : 0912-8239105

nazem

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

موارد مرتبط

رسانه

رضا شیری ایرانمجری09120588505