چاپ این صفحه

فاطیما بهارمست

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

فاطیما بهارمست (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۷۵) مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر ایرانی است.

زمینه فعالیت : بازیگر –مجری           ملیت : ایرانی                تولد : ۱۰ تیر ۱۳۷۵

پیشه : مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۲ تاکنون                     وب‌گاه رسمی : www.fatima-baharmast.ir

فیلم‌شناسی

ماجراهای چموش و خموش (شاهین باباپور)      راه شب (داریوش فرهنگ)            حلقه سبز (ابراهیم حاتمی‌کیا)

آلبوم جادویی (فرزاد موتمن )         ساعت شنی (بهرام بهرامیان)      پاتوق (شاهین باباپور)       بیدارباش (احمدکاوری)

تله فیلم درخت سیب (حمید مولوی)

فاطیما بهارمست (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۷۵) مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر ایرانی است.

زمینه فعالیت : بازیگر –مجری           ملیت : ایرانی                تولد : ۱۰ تیر ۱۳۷۵

پیشه : مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۲ تاکنون                     وب‌گاه رسمی : www.fatima-baharmast.ir

فیلم‌شناسی

ماجراهای چموش و خموش (شاهین باباپور)      راه شب (داریوش فرهنگ)            حلقه سبز (ابراهیم حاتمی‌کیا)

آلبوم جادویی (فرزاد موتمن )         ساعت شنی (بهرام بهرامیان)      پاتوق (شاهین باباپور)       بیدارباش (احمدکاوری)

تله فیلم درخت سیب (حمید مولوی)

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید