چاپ این صفحه

محمد اصفهانی

ایران مجری : محمد اصفهانی ایران مجری : محمد اصفهانی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

محمد اصفهانی در سحرگاه روز 14 تير ماه سال 1345 همزمان با ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) حوالي اذان صبح ، محمد مهدي واعظ اصفهاني در خيابان 17 شهريور ( ميدان شهدا ) تهران به دنيا آمد

. پدر ايشان اهل اصفهان بودند و مادر ايشان متولد تهران هستند اما بواسطه ايشان هم اصليت اصفهاني دارند . از نوادگان وحيد دستگردي (شاعر معروف) ، تك فرزند خانواده و متاهل هستند
مرحوم پدر ايشان وقتي زمزمه و صداهاي محمد را شنيدند و تشخيص دادند كه مي تواند بخواند سعي كردند با راهنمايي و سوق دادن وي به سمت قرآن كريم به خواندن وي شكل و جهت ببخشند
تحصيلات ابتدايي را در دبستان علوي به پايان برد و در مسابقات قرآن قبل از انقلاب در رده نوجوانان مقام كسب كرد . به خاطر كسب مقام در مسابقات قرآن قرار شد به كويت اعزام شود كه اين سفر به خاطر مخالفت مادر لغو شد . از اوان کودکي قرائت قرآن کريم را به سه روايت نزد اساتيد وقت آموخته و از شيوه هاي مختلف اين فن به ويژه شيوه استاد "مصطفي اسماعيل" بهره مند شده است . تاکنون در محافل مهم بسياري از حضور دکتر اصفهاني براي قرائت قرآن استفاده شده استدر سحرگاه روز 14 تير ماه سال 1345 همزمان با ميلاد پيامبر اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) حوالي اذان صبح ، محمد مهدي واعظ اصفهاني در خيابان 17 شهريور ( ميدان شهدا ) تهران به دنيا آمد . پدر ايشان اهل اصفهان بودند و مادر ايشان متولد تهران هستند اما بواسطه ايشان هم اصليت اصفهاني دارند . از نوادگان وحيد دستگردي (شاعر معروف) ، تك فرزند خانواده و متاهل هستند
مرحوم پدر ايشان وقتي زمزمه و صداهاي محمد را شنيدند و تشخيص دادند كه مي تواند بخواند سعي كردند با راهنمايي و سوق دادن وي به سمت قرآن كريم به خواندن وي شكل و جهت ببخشند
تحصيلات ابتدايي را در دبستان علوي به پايان برد و در مسابقات قرآن قبل از انقلاب در رده نوجوانان مقام كسب كرد . به خاطر كسب مقام در مسابقات قرآن قرار شد به كويت اعزام شود كه اين سفر به خاطر مخالفت مادر لغو شد . از اوان کودکي قرائت قرآن کريم را به سه روايت نزد اساتيد وقت آموخته و از شيوه هاي مختلف اين فن به ويژه شيوه استاد "مصطفي اسماعيل" بهره مند شده است . تاکنون در محافل مهم بسياري از حضور دکتر اصفهاني براي قرائت قرآن استفاده شده است

برای اطلاعات بیشتر و دعوت ازمحمد اصفهانی با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 30 خرداد 1395 20:32

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

موارد مرتبط

رسانه

ایرانمجری: محمد اصفهانی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105