Menu

ناصر وحدتی

ایران مجری:ناصر وحدتی ایران مجری:ناصر وحدتی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

ناصروحدتی متولد ۱۳۲۶ در ليش سياهكـل، روستايی انباشته از موسيقی و شاعران گمنام است. وي از كودكی عاشق موسيقی و هنر بود و در اين زمينـه كتابي با عنوان‌" زندگي و موسيقي"دارد.

وحدتي علاوه بر موسيقي، سينما را نيز خوب مي شناسد كه چاپ نقـدهاي وی‌در مجله های سينمايی،ديلمـان،و كلك، گواه اين مدعاست. چهار جلد رمان نيز با عنوان "خوندشت"، "روی خوش زندگی"، "يك زندگی"‌ و "تا فردا دير نيست" به چاپ رسانيده است. وی در كنسرت های متعدد شورانگيز ترين آوازهای فولكلور موسيقی گيلان را خوانده و عشقش را به گيلان به نمايش گذاشته است. وی فعالیت خود را از سال 1365 شروع كرد. همکاری با گروه موسیقی  شمشال  در سال 77 اتفاق افتاد. اجرای کنسرت در فرهنگسرای نیاوران در سال 80 و همکاری و اجرای موسیقی با گروه آمارد و گیل،اجرای کنسرت با گروه عشاق در تهران – ساری – گچساران و اجرای موسیقی محلی در حوزه هنری گیلان سال 87 از جمله فعاليت های هنری او بوده است.وحدتی متولد ۱۳۲۶ در ليش سياهكـل، روستايی انباشته از موسيقی و شاعران گمنام است. وي از كودكی عاشق موسيقی و هنر بود و در اين زمينـه كتابي با عنوان‌" زندگي و موسيقي"دارد. وحدتي علاوه بر موسيقي، سينما را نيز خوب مي شناسد كه چاپ نقـدهاي وی‌در مجله های سينمايی،ديلمـان،و كلك، گواه اين مدعاست. چهار جلد رمان نيز با عنوان "خوندشت"، "روی خوش زندگی"، "يك زندگی"‌ و "تا فردا دير نيست" به چاپ رسانيده است. وی در كنسرت های متعدد شورانگيز ترين آوازهای فولكلور موسيقی گيلان را خوانده و عشقش را به گيلان به نمايش گذاشته است. وی فعالیت خود را از سال 1365 شروع كرد. همکاری با گروه موسیقی  شمشال  در سال 77 اتفاق افتاد. اجرای کنسرت در فرهنگسرای نیاوران در سال 80 و همکاری و اجرای موسیقی با گروه آمارد و گیل،اجرای کنسرت با گروه عشاق در تهران – ساری – گچساران و اجرای موسیقی محلی در حوزه هنری گیلان سال 87 از جمله فعاليت های هنری او بوده است.

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از ناصر وحدتی با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

نماهنگ حیرون حیرونه با صدای ناصر وحدتی

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 30 خرداد 1395 16:50

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

ایران مجری:ناصر وحدتی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top