Menu

گروه آریان

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

آریان یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که کار خود را از نیمه نخست سال ۱۳۷۸ با ۱۰ عضو آغاز کرد. مدتی بعد از آغاز کار، علیرضا طباطبایی نوازندهٔ ساز (درام) به آنها پیوست،

اما پس از آن محمدرضا گلزار (گیتار) و امیرحسین مستعد (گیتار بیس) گروه را ترک کردند. امیرحسین مستعد در یکی از کنسرت‌های این گروه در خارج از کشور ماند و به ایران بازنگشت. همین امر باعث شد تا مدتی این گروه اجازهٔ برپایی کنسرت نداشته باشند.

گروه آریان در سال ۱۳۸۷ نخستین آهنگ مشترک خود را با کریس دی برگ خواننده مشهور ایرلندی در تهراناجرا کرد. این آهنگ «دوستت دارم…» نام دارد

آریان یک گروه موسیقی پاپ ایرانی است که کار خود را از نیمه نخست سال ۱۳۷۸ با ۱۰ عضو آغاز کرد. مدتی بعد از آغاز کار، علیرضا طباطبایی نوازندهٔ ساز (درام) به آنها پیوست، اما پس از آن محمدرضا گلزار (گیتار) و امیرحسین مستعد (گیتار بیس) گروه را ترک کردند. امیرحسین مستعد در یکی از کنسرت‌های این گروه در خارج از کشور ماند و به ایران بازنگشت. همین امر باعث شد تا مدتی این گروه اجازهٔ برپایی کنسرت نداشته باشند.

گروه آریان در سال ۱۳۸۷ نخستین آهنگ مشترک خود را با کریس دی برگ خواننده مشهور ایرلندی در تهران اجرا کرد. این آهنگ «دوستت دارم…» نام دارد

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از گروه آریان با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top