Menu
یاسر داوودیان یاسر داوودیان باشگاه خدمات ایرانمجری 09128239105

یاسر دادویان (زاده ۴ فروردین ۱۳۶۰ در رشت)، خواننده موسیقی پاپ ایرانی است. او فرزند اول خانواده زاده رشت و مازندرانی تبار است.

زندگینامه

در همان سالهای کودکی به علت علاقه فراوان به موسیقی نزد استاد شاهرخی به فراگیری سه تار پرداخت. در سن ۱۶ سالگی به ترانه سرائی گرایش پیدا کرد و در این رشته در محضر اساتید بنامی تعلیم دید و بعد از گذشت ۲ سال بصورت حرفه‌ای شروع به سرودن شعر و ترانه کرد و از همین‌جا باب آشنائی او با آهنگسازان و تنظیم کنندگان بسیاری باز شد.

او همزمان با فعالیت‌های هنری خود برای ادامه تحصیل به آلمان رفت و در آنجا به یادگیری زبان و ادبیات آلمانی پرداخت. شوق فراوانش به موسیقی او را بر آن داشت تا در همان سالها به یادگیری گیتار و دف بپردازد و به پیشنهاد دوستان خود ترانه‌هایش را به تعدادی از آهنگسازان و تنظیم کنندگان واگذار کرد که با استقبال خوبی نیز روبرو شد. یاسر بعد از گذشت چهار سال به ایران بازگشت.

بازگشت او به ایران شروع فعالیت حرفه ایش در عرصه موسیقی شد. در همان بدو ورود به ایران به علت علاقه زیادش به نواختن سازهای مختلف شروع به فراگیری کیبورد و سپس نواختن پیانو نزد استاد کوروش تقوی پرداخت. همچنین وی در سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۶ آلبومی با همکاری بهنام کریمی و تنظیم نعیم مسچیان برای خواننده‌ای جمع‌آوری کرد که تمامی ترانه‌های آلبوم به همراه آهنگ سازی سه آهنگ توسط خود او انجام شد.

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران : http://club.iranmojri.com/

از سال ۱۳۸۷ یاسر به طور جدی به فکر تهیه آلبومی برای خودش افتاد و با آهنگسازان بنامی چون بهروز صفاریان، پدرام کشتکار، امیر علیزاده، نیما صرافی مهر، مهدی یراحی، مازیار فلاحی، بهنام کریمی، پوریا احمدی و ترانه سرایانی چون روزبه بمانی، مازیار فلاحی، یاحاکاشانی، زهرا عاملی، زینب علاقه، مجید صالحی همکاری کرد. آلبوم مورد نظر در سال ۱۳۹۰ از شرکت فرهنگی هنری آوای سگال پارس منتشر شد. یاسر داودیان در این آلبوم ترانه سرایی ۴ ترانه و آهنگسازی یکی از قطعات را به عهده داشت.

دومین آلبوم رسمی این هنرمند به نام نقطه ضعف در سال ۱۳۹۲ با حضور آهنگسازانی چون بابک زرین، مهدی یغمایی، علیرضا قرایی منش، امین قباد، عمران طاهری و تنظیم کنندگانی چون راشا تقی پور، کوشان حداد، رضا تاجبخش، مهران خلیلی، پوریا احمدی، علی ضیایی و ترانه سرایی روزبه بمانی، زهرا عاملی، یاحا کاشانی، مجید صالحی، علیرضا سمیعی، حامد صوفی پور، حمیدرضا صمدی، حامد صمغ آبادی، مهدی محسنی روانه بازار کرد.

در آلبوم دوم این هنرمند بابک زرین و مهدی یغمایی به عنوان خوانندگان مهمان حضور داشتند. یاسر در این آلبوم از هنرمندان متعددی دعوت به همکاری کرده بود و فقط آهنگسازی یکی از قطعات را بعهده گرفت. یاسر در این آلبوم از هنرمندان متعددی دعوت به همکاری کرده بود و فقط آهنگسازی یکی از قطعات را بعهده گرفت واز یک گروه موسیقی خبره استفاده کرد.

آلبوم‌ها

فرض کن (۱۳۹۰)

آهنگهای آلبوم: انتظار، به یاد من، سکوت، فرض کن، بذار یادم بره، تسکین، گلایه، دنیای من، خودت باش، دعا کن، تصویر، منو ببخش، دعا کن (بی کلام)

نقطه ضعف (۱۳۹۲)

آهنگهای آلبوم: عاشقت هستم، نقطه ضعف، قلب عاشق، دارم دیونه میشم، دیونه بازی، عذاب، نمیشه، آخرین عکس، هیچکی نمیفهمه، انکار، وابستگی، یه قدم، ممنونم از تو، یه وقتایی

تک‌آهنگ‌ها

گریه نکن

خوشبختی

آرزوم بود

خواب دیدم

بانو (محلی مازندرانی و گیلانی)

مه جان (مازندرانی)

زمستون

رنگ سال

شک

دلم با توا (تیتراژ برنامه رادیویی)

شبهای روشن (تیتراژ ویژه برنامه ماه مبارک رمضان)

بارون میاد

یکی از جنجالی‌ترین قطعاتی که با ترانه سرایی و آهنگسازی یاسر شنیده شده قطعه نیستی با صدای فریدون اسرایی و آرمین زارعی می‌باشد.

برخی از ترانه‌هایی که از او شنیده‌اید:

قسم

وطن

با اجازه

ازم نپرس

ستاره‌ها

عشق تو

عید اومده

آلبوم به یاده من

دیگه روت زیاد شده

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران : http://club.iranmojri.com/

کارهای تیتراژدر تلویزیون و رادیو

قطعه‌ای با عنوان «دلم با توا» به سفارش رادیو جوان، برای تیتراژ برنامه «تازه به تازه، نو به نو» که با اجرای سعید خرسندی پخش می‌شد به یاسر سپرده شد که او خوانندگی و آهنگسازی قطعه را به عهده گرفت و با مجید صالحی (ترانه سرای این قطعه) و راشا تقی پور (تنظیم کننده قطعه) برای ساخت این تیتراژ همکاری کرد.

قطعه شبهای روشن به سفارش شبکه ۲ سیما برای تیتراژ برنامه شب‌های روشن ویژه برنامه ماه مبارک رمضان به یاسر پیشنهاد شد که او با دعوت از هنرمند نامی "داریوش ارجمند " برای اجرای دکلمه، این قطعه را به یکی از تیتراژهای خاطره انگیز ماه مبارک رمضان تبدیل کرد. این قطعه با صدای یاسر داودیان، دکلمه استاد داریوش ارجمند، خوانندگی بخش عربی مهدی درویش زاده، ترانه سرایی مجید صالحی، آهنگسازی محسن ابراهیم‌زاده و تنظیم راشا تقی پور با نظر مخاطبین سیما یکی از موفق‌ترین تیتراژهای ماه مبارک رمضان نام گرفت.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته جمعه, 08 دی 1396 18:55

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

یاسر داوودیان ایرانمجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top