Menu

مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران

مرکز همایش بین المللی برج میلاد تهران مرکز همایش بین المللی برج میلاد تهران باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با امکانات منحصر به فرد و فضاهای اختصاصی با پانزده تالار مختلف با ظرفیت های متنوع از بهترین مجموعه همایش در شهر تهران است.

این مرکز به منظور برگزاری رخدادها های مختلف مانند کنفرانس ها، سمینارها، همایش ها، جشنواره ها، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها بنا شده است تا با برخورداری از امکانات منحصر بفرد و منابع انسانی متخصص و مجرب و با استقرار سیستم های مبتنی بر مدیریت کیفیت و استانداردسازی مبتنی بر مدیریت رخدادها اقدام نماید. این مرکز دارای امکانات اصلی شامل 7 سالن کنفرانس و فضای نمایشگاهی به مساحت 700 متر مربع است.

 

 سالن اصلی

 

امکانات این مرکز به دو بخش اصلی و جانبی قابل تقسیم است، امکانات اصلی شامل سالن کنفرانس و استدیو مرکزی می باشد و همچنین کلیه امکانات جانبی از قبیل پارکینگ و سیستمهای نور پردازی و...مهیا می باشد،در دو طبقه همکف و بالکن،از بهترین مجموعه همایش در تهران است.

مساحت اين تالار 1922 مترمربع، با گنجايش 1700 نفر صندلی به عنوان تالار اصلی مجموعه مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران می باشد. سيستم های صوتي پیشرفته با در نظر گرفتن کاربری تالار اصلی مرکز همایش ها از قبیل سخنرانی، اجرای کنسرت، پخش فیلم و با استفاده از تکنیک Line Array به صورت معلق در قسمت های مرکز، راست، چپ و بلندگو ها از سری Vertec است.

تالار حافظ با دارا بودن صحنه اي (سن) مناسب با ابعاد حدود 228 متر مربع امكان کاربری های مختلف را فراهم می سازد. اجراي همایش های علمی، جشنواره های فرهنگی، کنسرت های موسيقي زنده و هرگونه اجرای نمايش از آن جمله است. سیستم ترجمه همزمان با 8 كانال مورد نياز متقاضي، نور عمومي سالن قابل تنظيم و امكان نور پردازي حرفه اي با جلوه هاي ويژه نیز وجود دارد.

سالن همایش اصلی برج میلاد تهران

 

سالن کنفرانس حافظ برج میلاد

 

 

 سالن کنفرانس VIP
این سالن به ظرفیت 60 نفر و مساحت 230 متر مربع بوده و دارای امکاناتی نظیر:

 • سیستم ترجمه همزمان 2 زبان
 • سیستم پخش و ضبط صدا و تصویر
 • ویدئو کنفرانس
 • پروژکتور
 • سیستم رأی گیری می باشد.

سالن کنفرانس مخصوص برج میلاد

 

سالن کنفرانس کمال الملک

 این سالن به ظرفیت 30 نفر و مساحت 85 متر مربع دارای امکاناتی نظیر:

سیستم پخش و ضبط

پروژکتور پرتابل می باشد.

سالن کنفرانس سعدی

اين تالار به مساحت 300 مترمربع و با گنجایش200 نفر است. تالاری مسطح با صندلی های مبله و چند منظوره، با برخورداری از نمایشگر پلاسما 101 اینچ و دو دستگاه LCD 64 اینچ، 2 دستگاه ويدئو پروژكتور، 2 عدد پرده نمايش متحرک و شبكه اينترنت بدون سيم ، آمادگي لازم براي برگزاري برنامه هاي مختلف، جلسات و گردهمایي‌ها را دارد.

سالن کنفرانس سعدی برج میلاد

 

تالار کنفرانس رودکی

 مسطح و چند منظوره به مساحت 300 مترمربع با گنجایش100 تا 200 نفر بصورت (چیدمان میزگرد، کنفرانسی و یا سینمایی) با دو دستگاه LCD 64 اینچ، 2 دستگاه ويدئو پروژكتور، 2 عدد پرده نمايش متحرک و شبكه اينترنت بدون سيم، مجهز به اتاق های فرمان و ترجمه همزمان است.

سالن کنفرانس رودکی برج میلاد

 

سالن کنفرانس 120 نفره

این سالن به ظرفیت 120 نفر در دو سال مجزا و با امکانات زیر جهت کارگاه های آموزشی و پخش فیلم در نظر گرفته شده است:

سیستم آپارات سینمایی 35 میلیمتری

پروژکتور

پرده سینمایی 2.6 * 5

سیستم صوتی JBL آمریکا جهت پخش موسیقی و دالبی سینمایی

سالن کنفرانس 120 نفره برج میلاد

 

دو سالن کنفرانس 110 نفره مجزا

این سالن به ظرفیت 110 نفر در دو سال مجزا و با امکانات زیر جهت کارگاه های آموزشی و پخش فیلم در نظر گرفته شده است:

سیستم آپارات سینمایی 35 میلیمتری و پروژکتور

پرده سینمایی 2.6 * 5

سیستم صوتی JBL آمریکا جهت پخش موسیقی و دالبی سینمایی

سالن کنفرانس 110 نفره برج میلاد

سالن کنفرانس صد نفره برج میلاد

 

 

 

تالار پذیرایی روباز عطار  : این تالار درضلع غربی ساختمان مرکز همایش ها با چشم انداز زیبا و ظرفیت ۱۰۰ نفر جهت پذیرایی های میان وعده برنامه های تالار سعدی استفاده می شود. فضای همکف (ورودی اصلی) : لابی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران با مساحتی در حدود 1000 مترمربع با چشم انداز ۴ طرف شهر تهران جهت برپایی نمایشگاه های تخصصی، عکس، نقاشی، پوستر و همچنین امکان برگزاری نمایش محصولات با نورپردازی موضعی و پذیرایی از بازدیدکنندگان در محل میباشد. در ضمن پذیرایی میان وعده ، نهار و شام به تعداد ۸۰۰ تا 1000 نفر به صورت ایستاده در این فضا انجام می شود که از طریق 4 درب به سالن حافظ وصل می شود. اتاق های تشریفات تعداد 5 باب اتاق مبله تشریفات با امکانات کامل جهت استقرار روسای دولت، وزرا و مهمانان ویژه در کنار تالار حافظ و سایر تالار های مجموعه است که با دسترسی آسان و کوتاه به تالار اصلی و آسانسور تشریفات امکان استفاده برای مهمانان رده بالا، هنرمندان و مهمانان ویژه را فراهم می سازد.

سالن همایش برج میلاد تهران

 

 سالن همایش 60 نفری برج میلاد

 

فضای نمایشگاهی برج میلاد

استودیو

این استودیو به مساحت60 متر مربع بوده و از لحاظ اکوستیکی طوری طراحی شده تا از ورود صدا های اطراف کاملاً ایزوله باشد . نور پردازی این استودیو بطور مرکب و بوسیله پروژکتور های نور سرد و نور گرم بوده که بوسیله یک دستگاه کنسول نور 48 خطی قابل کنترل می شود . این استودیو دارای سه دوربین برودکست از کارخانه هیتاچی می باشد که تصاویر برداشتی از آنها برای افکت و میکس به میز میکسر حرفه ای دیجیتال از کارخانه FOR – A ژاپن داده می شود . مونیتور های این استودیو همه از سری مونیتورهای LCD حرفه ای از کارخانه JVC می باشند که درون راک مونیتور اصلی نصب شده است . سیستم کاراکتور ژنراتور که برای زیرنویسی و حک لوگو بکار می رود از کارخانه رسا می باشد . تصاویر تولید شده در پایان بر روی دو نوع فرمت XDCAM و DVCAM که استاندارد فرمت صدا و سیمای جمهوری اسلامی است ضبط می گردد . میز میکسر صدای این استودیو 16 خط و دیجیتال بوده و از کارخانه LAWO آلمان می باشد که قادر است تمام احتیاجات حرفه ای یک استودیو تلویزیونی را مرتفع سازد . کل اطلاعات تصویری به موازات ضبط روی سیستم رکوردر درون هاردی که جزء سیستم ادیت غیر خطی می باشد، ضبط می گردد تا بلافاصله بتوان برنامه ضبط شده در استودیو را ادیت و مونتاژ کرد . این استودیو همزمان قادر است دو سیگنال دیجیتال با صدای امبد به خارج استودیو اعمال کند و دو سیگنال دیجیتال با صدای امبد از خارج دریافت کند . این امکان امتیاز این استودیو برای ایجاد ارتباط زنده با استودیوهای پخش سازمان صدا و سیما می باشد.

 

 سالن های کنفرانس برج میلاد

 

 

سایر امکانات مرکز همایش ها

 

مرکز همایش ها علاوه بر موارد ذکر شده فوق دارای امکانات ذیل است:

 

 • فضاهای مذاکره ویژه
 • استودیو رادیو و تلویزیونی
 • اتاق کنترل
 • اتاق Server
 • اتاق UPS
 • اتاق خبرنگاران
 • خدمات پذیرایی از میهمانان با ظرفیت 2000 نفر
 • بالکن با چشم انداز در چهار جهت شهر تهران
 • اپراتور تلفن
 • اتاق های گریم بازیگران و هنرمندان
 • رختکن هنرمندان
 • اتاق های تمرین گروه نمایش
 • فضای نمایشگاهی 800 متری واقع در لابی مرکز
 • سیستمهای نورپردازی
 • سیستمهای صوتی
 • دبیرخانه همایش
 • تجهیزات تهویه مطبوع
 • نمازخانه های خواهران و برادران
 • آشپزخانه مجهز به سردخانه
 • سرویس های بهداشتی زنانه و مردانه
 • سرویس های بهداشتی مخصوص معلولین

 

 سالنهای همایش برج میلاد

 


 

آسانسورهای مرکز همایش ها

 

دو مجموعه آسانسور با ظرفیت 3200 کیلوگرم در دو طرف جنوب غربی و جنوب شرقی دسترسی بین طبقات و پارکینگ ها را و چهار آسانسور دیگر با ظرفیت 1000کیلوگرم امکان تردد بین طبقات را امکان پذیر می نماید.

 

پارکینگ های مرکز همایش ها

 

پارکینگ در سه طبقه با ظرفیت 243 خودرو است. همچنین شایان ذکر می باشد که پارکینگ های طبقاتی برج میلاد به ظرفیت 2000 دستگاه خودرو امکان سرویس دهی به همایش ها را دارا می باشد.

 

سیستم ایمنی

 

این مجموعه مجهز به پیشرفته ترین سیستم های ایمنی شامل: اعلام و اطفای حریق، مدیریت هوشمند ساختمان BMS، سیستم کنترل تردد و تلویزیونی مدار بستهCCTV است.

 

 

کروکی برج میلاد تهران:

کروکی برج میلاد تهران

 

 

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top