Menu

مرکز همایشهای بین المللی رایزن

مرکز همایشهای بین المللی رایزن تهران مرکز همایشهای بین المللی رایزن تهران باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

​مركز همايش هاي بين المللي رايزن در كوهپايه هاي شمالي تهران، با هوايي مطبوع و ديدی زيبا از شهر در زميني به مساحت 60 هزار مترمربع احداث شده است . اين مجموعه با زيربنايي بالغ بـر 12000 متـرمربع شامل تالارهاي متعـدد جهـت برگزاری همايش های عمومی و تخصصی، دیپلماتیک، سخنرانی ها، ميزگردهای ويژه، دوره هاي آموزشي و نمايشگاه ها بنا شده است و نیز برخوردار از امكانات پاركينگ و دسترسي سريع می باشد .

با توجه به پيش بيني هاي انجام گرفته و بهره جويي از مناسب ترين تجهيزات و امكانات، مركز همايش هاي بين المللي رايزن تا كنون مجري برگزاري شمار زيادي همايش در سطوح ملي، منطقه اي و بين المللي بوده است؛ و با در اختيار داشتن مجموعه اي از تالارهای متصل به هم، امكانات و تجهيزات مدرن نظیر اینترنت بدون سیم، سیستم ویدیو کنفرانس و پخش زنده ی اینترنتی، برقراري ارتباطات مفيد بين سازماني را در جوامع مختلف براي بخش هاي دولتي و خصوصي مهيا نموده است.

 

سالنهای کنفرانس مرکز همایش رایزن

 

​تالار رسول اکرم (ص):
اين تالار به مساحت 500 مترمربع، با گنجايش 330 نفر به صورت ثابت و قابل افزایش تا 400 نفر، داراي سيستم صوتي مناسب به همراه3عدد نمایشگر پلاسما(103 و 65 اینچ)، ويدئو پروژكتور ، پرده نمايش متحرك و اتاق فرمان مجهز می باشد . همچنین امكان برقراري شبكه رايانه اي و استفاده از شبكه اينترنت بدون سيم در كل فضاي تالار ميسر است . تالار رسول اكرم (ص) با دارا بودن صحنه اي مناسب امكان کاربری های مختلف را فراهم می سازد. اجراي موسيقي هاي زنده و هرگونه كار نمايشي از آن جمله است . امكان برقراري ترجمه همزمان با تعداد كانال هاي مورد نياز متقاضي را دارد. نور عمومي سالن قابل تنظيم و امكان نور پردازي حرفه اي با جلوه هاي ويژه نیز وجود دارد .

تالار رسول اکرم مرکز بین المللی رایزن

تالار رسول اکرم مرکز رایزن

 

 

تالار فردوسی :

اين تالار به مساحت ۵۰۰مترمربع و با گنجایش۴۰۰نفر، تالاری مسطح و چند منظوره است و با برخورداری از تجهيزات پخش در غرفه ها ، ويدئو پروژكتور، 2 عدد پرده نمايش متحرک و شبكه اينترنت بدون سيم ، آمادگي لازم براي برگزاري نمايشگاه هاي مختلف، جلسات و گردهمائي‌ها را دارد.

تالار فردوسی مرکز بین المللی رایزن

 

 

تالار خیام

 تالار خیام این تالار که ویژه ی پذیرایی و سرو وعده های غذایی و میان برنامه می باشد دارای گنجایش حدود 400 نفر بشکل نشسته بوده که قابلیت افزایش تا 700 نفر را به صورت ایستاده دارد.

امکانات مرکز : با برخورداری از تجهیزات پخش در غرفه ها ، ویدئو پروژکتور، 2 عدد پرده نمایش متحرک و شبکه اینترنت بدون سیم 

که در سمت چپ ورودی اصلی رایزن قرار گرفته است ، توسط مهمانداران مجرب و زبده اداره می شود . همچنین این تالار دارای یک آشپزخانه ی صنعتی مجهز می باشد که با توجه به تجهیز خوب آن بر کیفیت طبخ غذاها افزوده است .

تالار خیام مرکز بین المللی رایزن

 

 

تالار ابوریحان:
 تالار ابوریحان با گنجایش تقریبی 100 نفر و امکانات ویژه مانند اینترنت پرسرعت بی سیم، جهت استفاده ی چند منظوره طراحی شده است . همچنین این تالار فضای مناسبی جهت پذیرایی از میهمانان می باشد. 

 تالار ابوریحان مرکز همایش رایزن

 

 

تالار اندیشه:
اين تالار به مساحت 210 مترمربع با گنجايش 140 نفربه صورت ثابت و قابل افزایش تا 150 نفر، برای کاربری های مختلف از جمله سمینار های آموزشی طراحی شده است و نیز داراي تجهيزات صوتي مناسب به همراه ويدئو پروژکتور ، پرده نمايش متحرك و شبكه اينترنت بدون سيم می باشد.

تالار اندیشه مرکز بین المللی رایزن

 

 

تالار سخن:
اين تالار با طراحی ویژه جهت برگزاری نشست های دیپلماتیک و تخصصی پیش بینی شده است. ظرفیت تالار 50 نفر می باشد و قابلیت دسترسی به شبکه اینترنت بدون سیم و سیستم ویدیو کنفرانس را دارد .

تالار هیرسا این تالار ویژه ی نشست های خبری، آموزشی و دیپلماتیک است. میز کنفرانس 20 نفره، تخته ی هوشمند، اینترنت پرسرعت بدون سیم، سیستم کنترل تردد با اثر انگشت از جمله امکانات این تالار است. همچنین اعضای جلسه از خدمات دفتر منشی برخوردار می باشند . 

تالار سخن مرکز همایشهای رایزن

 

 

تالار ابن سینا:
تالار ابن سینا با 100 متر مربع مساحت، جهت کاربری های مختلف به ویژه سمینارهای آموزشی، کارگاه ها و برگزاری گالری طراحی شده است . اینترنت پرسرعت بی سیم، ویدیو پروژکتور و پرده نمایش متحرک از جمله امکانات تالار ابن سینا می باشد.

تالار ابن سینا مرکز همایش رایزن

 

تالار ابن سینا مرکز بین المللی رایزن

فضاهای نمایشگاهی:

 مرکز همایش های بین المللی رایزن دارای فضایی بالغ بر 1000 متر مربع جهت برگزاری نمایشگاه های مختلف می باشد .

فضای نمایشگاهی مرکز رایزن

 امكانات و خدمات نمايشگاهی

 مرکز همایش های بین المللی رایزن با اختصاص یک فضای نمایشگاهی مناسب، امکانات و خدمات زیر را در اختیار متقاضیان قرار می دهد :

 - غرفه بندی توسط اسپیس فریم

- پنل های M.D.F از نوع کلاس A

- لایت باکس

- فلاور باکس

- گل آرایی ویژه ی تمامی غرفه ها

- یک عدد ویترین

- میز و صندلی

- کتیبه نویسی سر در غرفه ها

 فضای نمایشگاهی مرکز رایزن

 فضاهای آموزشی:

چندین مكان مجزا، از متراژ 30 تا 100 مترمربع،  جهت برگزاري دوره هاي آموزشي و كارگاه هاي تخصصي ، در مركز همايش هاي بين المللي رايزن پیش بینی شده است .كليه این فضاها برخوردار از اينترنت پرسرعت بدون سيم مي باشند . همچنین امکان پخش زنده ی اینترنتی جهت آموزش از راه دور نیز فراهم است.

 

سالن کنفرانس مرکز همایش رایزن

 

 

 

آدرسنیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره‌ی ۲۱۰

کروکی:

 کروکی مرکز همایش بین المللی رایزن

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top