Menu

سالنهای کنفرانس هتل پارسیان آزادی

سالنهای کنفرانس هتل پارسیان آزادی سالنهای کنفرانس هتل پارسیان آزادی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

 

هتل پارسیان آزادی در مجاورت کوهپایه رشته کوه البرز و نقطه تلاقی شاهراه های اصلی از نظر دسترسی در بهترین شرایط قرار می گیرد و میهمانانش را از این نظر آسوده می سازد.هتل همسایه ی نمایشگاه بین المللی، مرکز اجتماعات سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، سالن اجلاس سران اسلامی، مجموعه بزرگ ورزشی انقلاب و جاذبه های گردشگری چون مجموعه تاریخی سعد آباد،مجموعه تفریحی توچال و پارک ژوراسیک تهران است و به میهمانانش اجازه دسترسی آسان به این مراکز را می دهد. و تاکنون میهمان بسیاری از مشاهیرو سران  کشورهای مختلف بوده است.

از نظر تنوع اتاق نیزبا 475 اتاق و شش گونه مختلف، به میهمانان خود قدرت انتخاب می دهد تا از میان اتاق سینگل،توئین،دبل وسوئیت جونیور،رویال،دوبلکس و پرزیدنتال و اتاق ویژه معلولین یکی را برگزیند.به اینها رستوران ایرانی 24 ساعته، رستوران فرنگی در طبقه 26 و رستوران ایتالیایی بیچه و هفت سالن چند منظوره مختلف ،با ظرفیت های متفاوت(از 50 تا500 نفر) را بیفزائید که این هتل برای میهمانانش تدارک دیده است.

 

 

 

 سالن زرین:

سالن زرین هتل نیز سالنی چندمنظوره است که تاکنون اجلاسهای بین المللی وکنگره ها و سمینارهای بسیاری در آن برگزار شده است.این سالن متقارن 635متری که ستون ندارد جشن های عروسی باشکوهی را تجربه کرده است. 

این سالن که از سران و بلندپایگان بسیاری پذیرایی کرده است سقفی بلند و شکوهی کم نظیر دارد که لوستری خاص و چند ضلعی آنرا آراسته و می تواند تا 600 میهمان را با چیدمان سینمایی در خود جای دهد.این گنجایش در ضیافت های مختلف با میزهای گرد به 350 نفرکاهش می یابد و در جشن های عروسی با سن ومیز غذایی که جهت پذیرایی در خود جای می دهد تا به 250 نفر می رسد. این سالن چیدمان های بسیاری به خود دیده و از چیدمان اجلاس بین المللی تا کنفرانس های معظم یا میهمانی های کوکتل در روزهای ملی را تجربه کرده است.سالن دارای بخش رختکن بوده و دو جفت ورودی و خروجی مجزا داشته وبه سرویس های بهداشتی

سالن زرین هتل پارسیان آزادی

 

سالن الماس:

سالن الماس به شکل مستطیل است و می تواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و گنجایش 100 صندلی را به شکل سینمایی دارد. این سالنها به ویدئو پرژکتور مجهز است و با چیدمان ضیافتی با میزهای گرد، می تواند 80 میهمان را در خود جای دهد. 

اضلاع کوچک این سالن اجازه برپایی استندهایی با موضوع برنامه های مختلف را تا ارتفاع سه متر می دهند و سالن با ترکیبی از رنگ قهوه ای و کرم با 145 متر مساحت جلوه می کند.

سالن الماس هتل پارسیان آزادی

 

سالن برلیان:

سالن برلیان به شکل مستطیل است و می تواند از 40 شرکت کننده پشت میز U پذیرایی کند و گنجایش 100 صندلی را به شکل سینمایی دارد. این سالنها به ویدئو پرژکتور مجهز است و با چیدمان ضیافتی با میزهای گرد، می تواند 80 میهمان را در خود جای دهد. 

اضلاع کوچک این سالن اجازه برپایی استندهایی با موضوع برنامه های مختلف را تا ارتفاع سه متر می دهند و سالن با ترکیبی از رنگ قهوه ای و کرم با 145 متر مساحت جلوه می کند.

سالن برلیان هتل پارسیان آزادی

 

سالن پارسه:

 سالن پارسه میهمانان دیپلماتیک بسیاری به خود دیده است. در این سالن، هم شهر زیر پایتان است و هم پنجره هایی به سمت شمال، کوه را به تصویر کشیده است. این سالن با چیدمان خاص خودش با میزهای مربع و مستطیل می تواند از 100 میهمان به شایستگی پذیرایی کند.

سالن پارسه هتل پارسیان آزادی

 

 

سالن زمرد:

سالن زمرد سالنی است که همزمان هم سالن جلساتی142 متری به شکل L است که می تواند با پارتیشن هایی که در دیواره های سالن تعبیه شده به دو سالن کوچک و بزرگ تبدیل شود و هم سالن ویژه برگزاری مراسم زیبای عقد است.گنجایش سالن به شکل سینمایی تا 50 نفر و به شکل ضیافتی (با میز گرد) تا 80 نفر خواهد بود و دور میز U تعداد 25 میهمان گنجایش دارد. 

سالن زمرد هتل پارسیان آزادی

سالن پانیذ:

سالن VIPپانیذ یکی از لوکس ترین سالن های هتل است که از میهمانی های وزرا تا تیم های ملی و جشن های کم نظیر را پذیرا بوده و از منظره فوق العاده با دکور خاص خود بهره می برد.این سالن که مستطیل است اما گرد به نظر می رسد در دو سو دارای بالهایی است که به فضای دوار وسط پیوند می خورد. 

این سالن که 267 متر مربع مساحت دارد، به اندازه 100 میهمان گنجایش داشته . این سالن با معماری خاص و کم نظیر خود به انتظار مقدم میهمانان گرامی بر فراز تهران نشسته است.

سالن پانیذ هتل پارسیان آزادی

 

 

کافی هاوس آسمان:

روبروی سالن الماس فضایی چهارگوش تعبیه شده که 30 نفر گنجایش دارد و سقف شیشه ایش آسمان را به میهمانانش هدیه می کند. 

گلهای تزئینی زیبا از همه طرف آنرا احاطه کرده اند و نشیمن هایی از بافه های چوبی با روکش مبلی بنفش رنگ کافی هاوس را آراسته است که میتواند مکانی دلپذیر برای صرف نوشیدنی و صحبت باشد.

کافی هاوس آسمان هتل پارسیان آزادی

 

Tv room پارسه:

این بخش از مهمانهای ویژه پذیرایی میکند.و تا 25 نفر را در خود جا می دهد.که یک فضای خصوصی تری را فراهم میکند،که برای مراسم ناهار یا شام شرکتها مناسب است.

سالن پذیرایی ویژه هتل پارسیان آزادی

 

سالن نگین:

سالن نگین در کنارلابی با نمای بیرونی هتل مناسب برگزاری مجالس تا130نفر گنجایش است و از ورودی ویژه خود برخوردار است. این سالن دسترسی بسیار راحتی داشته و در مراسم عروسی به عنوان سالن آقایان استفاده می شود. 

سالنی که میز بوفه ثابت دارد و از جمله مراسم شاخصی که در آن برگزار شده می توان به کنفرانس خبری رئیس فیفا اشاره کرد. این سالن 180 نفر گنجایش چیدمان سینمایی داشته و میتواند 50 نفر را دور میز در خود جای دهد.

سالن نگین هتل پارسیان آزادی

 

رستوران پارسه هتل با فضای خانوادگی اش شما را هنگامی که به تماشای تهران نشسته اید از دیگر میهمان ها جدا می کند تا بر فراز شهرتان تنها باشید و طعم های پنج ستاره غذای ایرانی را بچشید. 

منوی این رستوران ترکیب گوناگونی از کباب ها، خورشت ها، پیش غذاهای گرم و سرد، دسرها ، سالاد و سوپ های مختلف است تا انواع خواسته ها و ذائقه ها را پاسخگو باشد. این رستوران با معماری نیمه شرقی که نوای به هم خوردن کریستال لوسترها در آن به گوش می رسد، ظهر آدینه با بوفه ای رنگارنگ میزبان افراد خواهد بود.

رستوران ارکیده طعم های رنگارنگ غذاهای بین المللی را به میهمانان ارائه می دهد. این رستوران در کنار لابی قرار گرفته و هفتاد میهمان را در خود جای می دهد و از بخش VIP در کنار بخش اصلی رستوران برخوردار است. 

در این رستوران که از منوی متنوعی شامل انواع سالادها ، پیش غذاهای گرم و سرد و غذاهای بین المللی و سوپ های مختلف بهره می برد، گاهی برای میهمانان بشقاب میکس تدارک دیده می شود.

رستوران ارکیده هتل پارسیان آزادی

 

 

رستوران تابستانی سرو در فضای باز مقابل لابی،کنارفواره های آب، با خنکای نسیم و انواع غذای ایرانی از میهمانانش پذیرایی می کند. 

این رستوران پرطرفدار هنگامی که تابستان با ماه رمضان مبارک می شود از میهمانان روزه دار با بوفه افطار در فضای مفرح کنار آبنما استقبال نموده و گنجایش 100 میهمان را دارد.

 

 رستوران بیچه واقع در هتل پارسیان آزادی با امید آشنا نمودن ایرانیان با غذاهای ایتالیایی به شیوه ای که شاید تاکنون در ایران سرو نشده باشد، به تهران آمده است، نه تنها با غذاهایش، بلکه با فضا، دکوراسیون، سرویس و هرچیز مربوط دیگری. با تجربه ی شبی در رستوران FINE DINING بیچه بخشی از انبوه مردمی در سراسر جهان می شوید که فضای خاصی را تجربه می کنند. فضایی که بیچه در سراسر دنیا تضمین می کند. 

کیقیت بالای محصولات غذایی و اقلام وارداتی بیچه تهران از ایتالیا باعـث امکان ارائه ی دستور پخت اصیل بیچه می شود. بیچه تهران دارای دو سالن در مجموع با ظرفیت پذیرایی 140 نفر و یک سالن غذاخوری اختصاصی می باشد.دکوراسیون رستوران مدرن و شیک به همراه نمایی از تهران در شب است.همه ی پرسنل انگلیسی صحبت میکنند و توسط گروه بیچه تعلیم دیده اند. سرآشپز گایتانو ریچیو، سرآشپز اجرایی و گروه آشپزی اش به سراسر دنیا سفر کرده اند و دستور پخت های جدید را بر اساس آخرین متد دنیا  فرا گرفته و پیاده میکنند.

رستوران بیچه هتل پارسیان آزادی

 

 

لابی لانج دنج ترین فضای پشت هتل را از آن خود کرده و میهمانانش در آن احساس راحتی خواهند کرد. انواع نوشیدنی ها و دمنوشهای گرم و سرد و انواع کیک و شیرینی ارمغان این بخش از هتل برای میهمانان است. 

بر سقف این بخش، لوستری همچون رودخانه می پیچد و آنرا تماشایی می کند.این لانج می تواند همزمان از 50 میهمان با لبخند ازمیمانان پذیرایی میکنند.

لابی هتل پارسیان آزادی

 

لابی لانچ هتل پارسیان آزادی

 

 

 

 

آدرس:تهران- بزرگراه شهید چمران-تقاطع یادگار امام،هتل پارسیان آزادی

کروکی:

کروکی هتل پارسیان آزادی

 

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top