Menu

سالنهای همایش مرکز قلب شهید رجایی تهران

سالنهای همایش مرکز قلب شهید رجایی سالنهای همایش مرکز قلب شهید رجایی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

هتل قلب تهران بدور از تراکم وسایل نقلیه و سروصدا، در مرکز شهر تهران، با استفاده از پنجره های دوجداره و تهویه مناسب محل آرام و راحتی برای تمدد اعصاب شما فراهم آورده است. کلیه اتاق های هتل مجهز به امکانات مناسب می باشد.این مرکز دارای سالنهای کنفرانس وآمفی تاتر مجهز با ظرفیت های متفاوت می باشد.همچنین دارای فضای نمایشگاهی و رستورانهای مجلل  مورد نیاز حواشی برگزری همایشهای مختلف است.


سالن اصلی مرکز همایش هتل قلب:

سالن اصلی هتل قلب تهران با ظرفیت 430نفر با امکانات کامل و داری بهترین سیستم صوت و تصویر و فیلمیرداری از مراسم ،محل بسيار مناسبي براي برگزاري کنفرانس ها، همايش هاي ملي و بين المللي، می باشد.


سالن اصلی مرکز همایش هتل قلب تهران

 

 

 

سالن آمفی تاتر1:

این سالن با ظرفیت 120 نفر ،مکانی بسیار ایده­ آل برای اجرای نمایش‌ها، کنفراس‌های خبری و مطبوعات، مصاحبه‌ها، سمینارها و همچنین عرضه محصولات جدید، همایشهای پزشکی و اکران فیلم است. تجهیزات سالن شامل وسایل مدرن صوتی و تصویری از قبیل پروژکتورها پرده‌های سینمایی، پاورپوینت و دسترسی به اینترنت است.


سالن همایش اصلی هتل قلب تهران

 

 

سالن آمفی تاتر 2

این سالن دارای ظرفیت 90 نفر می باشد. باکلیه امکانات صوتی وتصویری، چیدمان کلاسی ، كارگاهي و کنفرانسی است.


سالن آمفی تاتر 2 بیمارستان قلب شهید رجایی

 

سالن VIP:

مجهز به امکانات صوتی وتصویری پیشرفته ، صندلی مبله، سالن پذیرایی ،ویدئو پروژکتور ، نمایشگر led. ایده آل جهت برگزاری سمینارها،کنفرانسهای علمی وآموزشی و نشست های تخصصی داخلی وخارجی.با ظرفیت 60 نفر

 


سالن مخصوص بیمارستان قلب شهید رجایی

 

 

فضای نمایشگاهی:

این مرکز همچنین دارای فضای نمایشگاهی که می توان از آن با غرفه بندی ویا بدون غرفه بندی استفاده کرد.فضایی جهت فروش کتب و نشریات در زمینه های مرتبط با پزشکی ویا همایشهای برگزار شده در سالنها،را فراهم می آورد.


فضای نمایشگاهی هتل قلب تهران

 

 

این مرکز دارای رستوران اصلی با طرفیت 120 نفر و یک رستوران چند منظوره با ظرفیت 30 نفر، ویک لانژ با ظرفیت 20 نفر می باشد.که با محيطي خاص و دلنشين محل مناسبي جهت برگزاري جشن هاي کوچک، برگزاري جلسات و سمينار مي باشد.

فضای پذیرایی هتل قلب تهران

رستوران هتل قلب شهید رجایی تهران

 

اتاقهای هتل قلب  بیمارستان شهید رجایی تهران

 

آدرس:تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای نیایش، بیمارستان شهید رجایی

 

 
برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top