Menu

سالنهای همایش مجموعه فرهنگی تلاش

سالن همایش مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش سالن همایش مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش با دارا  بودن امکانات مختلف و در موقعیتی مناسب در شمال تهران در زمینه های مختلف خدمات ارایه می دهد. این مجموعه در وسعتی بالغ بر 5/1 هکتار دارای سالن های مختلف با کاربری های متنوع می باشد. بهره مندی از فضای ماسب برای پارکینگ در کنار موقعیت مکانی این مجموعه به مزیت آن افزوده است. مجموعه تلاش در کنار هتل و استخر قابلیت پاسخگویی به نیازهای مشتریان و مراجعین در برگزاری همایش، نمایشگاه، بازارچه، جشن ها، نمایش ها و مراسم های مختلف از جمله عقد، عروسی، عزا، ولیمه  و ... را دارد.

 

مجموعه تلاش دارای امکانات زیر می باشد.

 

-         سالن آمفی تئاتر

-         سالن های نمایشگاهی و همایش

-         فضای نمایشگاهی روباز

-         سالن کنفرانس

-         کارگاه های آموزشی

-         سالن های پذیرایی در تعداد و گنجایش متنوع

-         سالن تشریفات (vip)

-         هتل

-         استخر شامل(سونا- جکوزی- بدنسازی- ماساژ)

مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

 

 

سالن همایش تلاش با ظرفیت بالغ بر 300 نفر برای برگزاری سخنرانی- کنفرانس- کنگره- مجامع عمومی و همچنین برگزاری کنسرت و نمایش مناسب است. چیدمان مناسب و راحت صندلی ها به همراه سیستم صوتی-تصویری قابل قبول برگزاری برنامه های تخصصی را امکان پذیر نموده است.

دوسالن کنفرانس با ظرفیت حدود 50 نفر و دیگری با ظرفیت 25 نفر مجهز به میکروفن های تک نفره و با قابلیت ضبط صدا دارای پرژکتور و پرده نمایش می باشد. این امکانات در کنار خدمات حرفه ای مرتبط، برگزاری نشست های علمی-تخصصی را سهل می سازد.

سالن کنفرانس مجموعه تلاش

 

 

این مجموعه دارای فضاهای نمایشگاهی و کارگاهی  مختلف با مساحتهای مختلف می باشد. مساحت فضای سر پوشیده 600 متر مربع و مساحت فضای رو باز 400 متر مربع می باشد.با نامهای نیلوفر،شبنم،نسترن و همچنین یک فضای لابی مختص برگزاری نمایشگاه های مربط به کنفرانس ها میباشد.که همگی آنها دارای تجهیزات کامل و مناسب است.

مجموعه تلاش در کنار امکانات ویژه خود نیازهای آموزشی مشتریان را نیز مدنظر داشته و با تجهیز فضای مناسب امکان برگزاری کارگاه های یک تا چند روزه را به همراه پذیرایی مناسب دارا می باشد. 

لابی مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

 

مجموعه تلاش دارای 5 سالن پذیرایی با دکوراسیون زیبا و گنجایش مختلف و متنوع آماده برگزاری انواع مراسم ها از جمله جشن ها- عروسی- عزا- ولیمه و میهمانی، متناسب با سلیقه و خواسته مشتریان می باشد.با نامهای سالن آبی،سالن نسترن،سالن نسیم،سالن شبنم و سالن نیلوفر...

ظرفیت سالن نیلوفر:300 نفر،شبنم،200 نفر،نسیم:150 نفر،نسترن:150 نفر و درمجموع ظرفیت سالنها،800 نفر می باشد.

سالن پذیرایی مجموعه تلاش

 

سالن پذیرایی مجموعه فرهنگی تلاش

 

با توجه به معضل ترافیک و پارکینگ در شهر تهران، اغلب مراجعه کنندگان به واحدهای تفریحی و ورزشی با مشکل پارکینگ مواجه می باشند. مجموعه تلاش با دارا بودن فضای مناسب برای پارک وسایل نقلیه توانسته آرامش مراجعه کندگان را در خصوص محل پارک فراهم آورد.

رستوران و پارکینگ مجموعه فرهنگی تلاش

 

برگزاری برنامه های متنوع با عناوین گوناگون برای بخش های دولتی و خصوصی در سطوح مختلف نشان از توانایی این مجموعه برای ارایه بهترین خدمات و پاسخ مناسب به اعتماد مشتریان و مخاطبان می باشد.

این مجموعه ،همچنین دارای هتل مجهز به سوییت های رویال-لوکس و سوییتهای دو تخته و اتاقها و کمپهای اقامتی با امکانات ارتباطی مجهز،استخر لا امکانات استاندارد،برنامه های آموزشی و آب درمانی و باشگاه ورزشی با امکانات کامل ،می باشد

استخر و سالن ورزش مجمعه فرهنگی ورزشی تلاش

 

 

 

آدرس:تهران - خ ولیعصر، نرسیده به چهارراه پارک وی، جنب سوپراستار

کروکی:کروکی مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top