Menu

سالن همایش مجتمع آموزشی بن ژیوار

  سالن همایش مجتمع آموزشی بن ژیوار  سالن همایش مجتمع آموزشی بن ژیوار باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

​  سالن همایش بن ژیوار

با توجه به نیاز شرکت ها و سازمان ها به فضاهای مدرن آموزشی جهت برگزاری همایش های علمی، جلسات عمومی کارکنان، سمینارهای علمی و تخصصی و دوره های آموزشی،  مجتمع آموزشی بن ژیوار فضاهای آموزشی خود را به شرح زیر در اختیار متقاضیان قرار می دهد:

سالن آمفی تئاتر ۱۷۵ نفره، کلاس های آموزشی ۴۰ نفره، سایت کامپیوتریسالن همایش های مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار با طراحی لوکس و حرفه ای و مبله توانایی میزبانی انواع همایش ها و رویدادهای علمی، آموزشی و تجاری را دارا می باشد. این سالن با ظرفیت 170 الی 200 نفر و برخورداری از سکوي حرفه ای که بصورت خاص برای تعامل موثر میان ارائه دهنده و شرکت کنندگان طراحی شده است، تجربه ای خاص را فراهم می آورد. امکانات صوتی و تصویری پیشرفته این سالن در کنار اتاق فرمان حرفه ای که امکان مدیریت دقیق بخش های مختلف رویداد را برای سازمان دهندگان آن فراهم می آورد، از جمله ویژگیهای این سالن است. علاوه بر این، فضاهای جانبی طراحی شده برای این سالن امکان استقرار استندها و غرفه های تبلیغاتی اسپانسرها و شرکت های تجاری را برای تعامل با مخاطبان فراهم می آورد. مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار، امکان استفاده سازمان ها و شرکت ها از سالن همایش های خود را بر اساس شرایط و ضوابط خاص فراهم می آورد.

سالن همایش بین المللی بن ژیوار

 

امکانات و سوابق: مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کل کشور فعالیت خود را از سال 1387 به عنوان یک مجتمع آموزشی با رویکرد ارائه و اشاعه آموزش های تخصصی و مهارت محور آغاز نموده است. این مجتمع در طی فعالیت درخشان خود تا کنون تعداد کثیری مهارت آموز را در رشته های مختلف بطور تخصصی آموزش داده و در این میان با برگزاری کلاس های مرتبط در حوزه های طراحی و معماری داخلی،کسب و کار و مدیریت، زبانهای خارجی و مهارت های دیگر، بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مذکور را به بازار کار معرفی نموده است. در این میان، مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار با بهره گیری از کادر اجرایی و هیئت علمی سطح بالای خود که در برگیرنده بهترین و شناخته شده ترین اساتید علمی، مهارتی و کارآفرینی کشور درحوزه های معماری داخلی، طراحی، عمران، مدیریت، کارآفرینی، کسب و کار و زبان های خارجی می باشد، موفق به تدوین و ثبت استانداردهای آموزشی تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ایی کشور در این رشته ها گردیده است. مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار با رویکرد رو به توسعه از سه حوزه کلیدی شامل دپارتمان طراحی و معماری داخلی ( Bonzhivar Design School )، دپارتمان کسب و کار ( Bonzhivar Business School ) , دپارتمان زبان تخصصی ( Bonzhivar Language School )و دپارتمان طراحی ایرانی (Persian Design School) تشکیل شده و در آینده ای نزدیک دپارتمان های تخصصی دیگر خود به ویژه» مدرسه تفکر خلاق » را نیز راه اندازی خواهد کرد. مجتمع آموزشی و مهارت آموزی بن ژیوار در طی مدت فعالیت حرفه ای خود افتخارات متعددی را بدست آورده است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد: • دارنده استاندارد 10015 آموزشي • کسب عنوان آموزشگاه برتر کشور • تندیس برند ایرانی 1393 • کسب عنوان کارآفرین برتر برای مدیریت مجتمع • دستيابي به عنوان 10 بانوی برتر کشور برای مدیریت مجتمع در حوزه معماری داخلی • کسب عنوان پژوهشگر برتر کشور برای مدیریت مجتمع در حوزه معماری داخلی • دارنده لوکس ترین و مجهزترین آموزشگاه فنی و حرفه ای کشور • برگزارکننده همایش ها و سمینارهای تخصصی-مهارتی در حوزه های معماری داخلی , مدیریتی و زبان های خارجی


کلاسهای آموزشی مجتمع بن ژیوار

 

 

 

 

آدرس:​

چهارراه پاسداران - ابتدای خیابان دولت - پلاک 12 - طبقه دوم
 
کروکی:
کروکی مجتمع آموزشی بن ژیوار
برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top