Menu

حامد آهنگی ویژگی

حامد آهنگی حامد آهنگی ارتباط با مدیربرنامه حامد آهنگی 09120570580

حامد آهنگی

بیوگرافی حامد آهنگی شامل زندگینامه حامد اهنگی شومن ایرانی و عکس حامد آهنگی و همسرش و فرزندش آراد آهنگی .بی شک یکی از موفق ترین شومن های ایرانی در چند سال اخیر حامد آهنگی بوده است که لبخند را بر لبان ایرانیان جاری ساخته است .

بیوگرافی حامد آهنگی و همسرش : در شهرستان بندر انزلی بدنیا آمد و از سال ۱۳۷۲ کار هنری را آغاز کرد و وارد یکی از گروه‌های نمایشی بندرانزلی شد. باحضور در نمایش درامبه کارگردانی مرحوم محمدعلی انتظاری در جشنواره تاتر دانش آموزی استان توانست جایزه بازیگری بگیرد. همین اتفاق باعث شد جدی تر به هنر بازیگری بپردازد. از همان سال به بعد در کنار تحصیل در نمایش‌های مختلف حضور پیدا کرد. از جمله جنگنامه غلامان به کارگردانی وحید درویشی و شب هزار و یکم به کارگردانی بهنام علی بخشی که به نوشته استاد بیضائی بود و همین‌طور بازی در تاترهای بانوآئویی-کلاه – هابیل وقابیل- صحبت‌های درگوشی-مرگ یزگرد- ارش- بعداز یک نمایش- اهانت به تماشاگرورا در کارنامه دارد. از سال ۱۳۸۰ تاکنون در جنگهای شبانه زیادی حضور دارد و نمایشهای کوتاه طنز زیادی را نوشته و کارگردانی کرده‌است مانند سفر پرماجرا- کنکور- ماهواره ۱و۲ –کلاس درس- داماد تصادفی- منشی قلابی- جزیره آدم خواران-غول چراغ جادو –باشگاه کاراته – کنسرت موسیقی –عروس خونین۱و۲ –مدرسه پیرمردها و در این سالها به دعوت خیلی از ارگان‌های دولتی وخصوصی جهت اجرای نمایش به شهرهای مختلف کشور سفر کرد. از سال ۱۳۸۱همکاری خود را با صد او سیمای مرکز گیلان شبکه باران آغاز کرد وهمزمان با اجراهای تاتر و جنگ در چند سریال ایفای نقش کرد. مدتی در یکی از آموزشگاه‌های بازیگری در شهر رشت به مدیریت استاد فرهاد پاک‌سرشت بعنوان مدرس حضور داشت. از اواخر سال ۱۳۸۹در ویژه برنامه برترین‌های شبکه جام جم که در شهر شیراز برگزار می‌شد حضور داشت و چند اجرا داشت، همان‌جا بود که توسط یکی از خوانندگان خوش صدای کشور حمید خندان بابت اجرای نمایش به جزیره کیش دعوت شد و از سال ۱۳۹۰کارش را در جزیره آغاز کرد و تاکنون هرشب در سالن‌های مختلف اجرا داشته‌است و بطور میانگین تاکنون در جزیره کیش بیش از ۱۲۰۰ اجرا داشته‌است. هم اکنون نیز درخدمت گروه هنری شرکت شانتیک با تهیه کنندگی بابک تانیش می‌باشد که جمعی از بهترین هنرمندان را در کنار هم دارد.

حامد آهنگی نخستین بار ۷ دی سال ۱۳۹۵در برنامه طنز خندوانه حضور یافت و به اجرای کمدی پرداخت که با استقبال عمومی خوبی همراه بود.

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌هایی که حامد آهنگی در آن به اجرای کمدی پرداخته‌است جنگ شب‌های کوروش است. محل برگزاری این جنگ شبانه پردیس سینمایی کوروش است که همواره با استقبال خوبی همراه بوده‌است.

حامد آهنگی شومن ایرانی است که با طنازی های خود توانسته در دل مردم جای باز کند و با اینکه حامد آهنگی زیاد در تلویزیون ایرانی دیده نشده اما محبوب مردم ایران شده است .

حامد آهنگی Hamed Ahangi متولد 17 تیر ماه سال 1358 در بندر انزلی می باشد.


ازدواج حامد آهنگی
 ​​حامد آهنگی ازدواج کرده است اما از همسر حامد آهنگی اسم و بیوگرافی خاصی وجود ندارد و شناخته شده نیست .

حامد آهنگی با صفورا آغاسی از بازیگران سابق تئاتر ازدواج کرده و متاهل است آنها در سال 92 صاحب یک فرزند پسر بنام آراد شدند

 شب های کیش:از اواخر سال 1389 در ویژه برنامه برترین های شبکه جام جم که در شهر شیراز برگزار می شد چندین اجرا داشت، همانجا توسط یکی از خوانندگان خوش صدا کشور به حمید خندان بابت اجرای نمایش به جزیره کیش دعوت شد و از سال 90 در سالن های مختلف بیش از 1200 اجرا داشته است .آهنگی اجراهای متعددی را با نام شبهای کیش در جزیره کیش راه اندازی کرد و بسیار موفق بود،


 

ارتباط با مدیربرنامه حامد آهنگی


کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

آخرین بار تغییر یافته شنبه, 18 تیر 1401 12:49

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ویدیو بسیار زیبا از حامد آهنگی مدیر برنامه حامد آهنگی 09120570580

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top