Menu

مدیر اجرایی باشگاه مجریان و هنرمندان

مدیر اجرایی باشگاه مجریان و هنرمندان

شماره همراه : 0912-8239105

nazem

 یوگرافی سیروس حسینی فر، هنرمند طنز و تقلید صدا

سیروس حسینی فر در سال 1358 در استان کرمانشاه شهرستان هرسین متولد شد. او فارغ التحصیل رشته بازیگری بوده و از نوجوانی در تئاترهای پرورشی سازمان آموزش و پرورش حضور چشمگیری داشته و در زمینه های مختلف افتخارات زیادی را برای استان به ارمغان آورده است، وی همچنین در حوزه هنری سوره دوران ابتدایی آموزش بازیگری خود را تکمیل نموده و فعالیت اختصاصی تقلید صدا خود را از سال 1372 آغاز نمود.

 برای ارتباط با مجریان و هنرمندان  شما می توانید منو های مختلف دیگر را ببینید. همچنین در بخش ارتباط با مدیر برنامه هنرمندان شماره های تماس ، ایمیل و فکس را دریافت خواهید نمود. در آینده نزدیک شما می توانید با هر هنرمند صحنه ای عضو باشگاه ارتباط مستقیم بگیرید و هنرمند مورد نظر خود را برای تاریخ از پیش تعیین شده رزرو نمایید.

هم اکنون با تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه مجریان و هنرمندان تماس بگیرید (09128239105)و از هنرمند و مجری مورد علاقه خود، جهت دعوت به برنامه و رویداد پیش رو  پرس و جو کنید.

 

 

 

 

 رادیو نمایشگاه  ایران مجری شامل:


اطلاع رسانی اخبار نمایشگاه / مصاحبه / مسابقه و قرعه کشی / موسیقی و ترانه / آگهی تبلیغاتیساخت و پخش تیزر رادیویی / ساخت برنامه های مشارکتی
          
همکاری دائمی ما با شما، با اولین تماس شما اتفاق میافتد.امتحان کنید.

 خدمات صدابرداری مراسم

خدمات صدابرداری با استفاده از سیستم های دیجیتالی صدا در برنامه های مختلف بستر مناسبی را جهت استفاده حضار از مطالب ارائه شده به وجود می آورد.

این بخش از خدمات شامل قسمت های مختلفی بوده که عبارتند از:ایران مجری پیشرفته ترین سیستمهای صدابرداری و نورپردازی را برای  مراسم شما تدارک دیده است. یک سیستم صوت حرفه ای با متخصصان متعهد و خوش اخلاق ، مشاوره در کلیه امور صدابرداری و نورپردازی  و تعرفه منطقی در ازای یک کار حرفه ای ؛ ما را از سایرین متمایز می نماید.

باشگاه ایران مجری با ایجاد یک بانک اطلاعات دقیق در راستای تامین سخنران و مجری رویداد ها فعالیت دارد. ما مجریان و سخنرانان را با در نظر گرفتن مخاطبان به دسته های متفاوتی تقسیم نموده ایم.

 

 

همزمان با سومین گردهمایی مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، باشگاه مجریان و هنرمندان رونمایی خواهد شد.

صفحه98 از102
 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top