Menu

مدیر اجرایی باشگاه مجریان و هنرمندان

مدیر اجرایی باشگاه مجریان و هنرمندان

شماره همراه : 0912-8239105

nazem

ارزیابی جشنواره :


در این جشنواره هنرمندان از طرف هیات داوران و همچنین مخاطبان حاضر در جشنواره مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.  در زمان اجرای هر هنرمند فرم ارزشیابی وی در بین مخاطبان توزیع می گردد تا در پایان بهترین هنرمندان از نظر تماشاگران مشخص گردند.

از اهداف بارز جشنواره مجریان  و هنرمندان صحنه ای ایران، ایجاد تشکلی حقوقی با نام باشگاه مجریان  و هنرمندان صحنه ای ایران است؛ تا اینکه مجریان شفاف تر دیده شوند و کار ارزشمندشان، شایسته تر مورد تفحص و تدبر قرار گیرد.

 در صورت تمایل به حضور در جشنواره مجریان و عضویت یکساله در باشگاه مجریان ایرانمجری می بایست تعرفه حضور را به شماره  حساب 5203168561 یا شماره کارت 6104337920840590 بانك ملت شعبه گاندي به نام موسسه شهریاران سخن پرداز واريز نموده و شماره پيگيري را به ایران مجري ارسال داريد. تلگرام 09120588505


      خدمات قابل ارائه:

     
شرکت در جشنواره در طی دو روز و استفاده از تمام سخنرانی ها و شرکت در یکی از کارگاه های جانبی همراه

      پذیرایی کامل و دریافت پکیج همایش

 

  •   با اسپانسرینگ این همایش هر برند نامداری می تواند عظمت مدیریت و راهبری سطح بالا و دیگر سطوح با اهمیتی را که برای خود ترسیم نموده است در معرض نمایش قرار دهد.

 

  •    با اسپانسرینگ این همایش برند حامی می تواند با مجریان حرفه ای جامعه  به عنوان موثرترین زبان شیوای جامعه و جامعه الگوی نسل جوان تماس حاصل نماید و محصولات و خدمات خود را به بهترین وجه معرفی کند.
 هزینه ثبت نام درجشنواره

 

 
هزینه شامل : دو روز حضور در جشنواره - نهار و شام و بسته هدایا می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

جشنواره سالانه  مجریان  و هنرمندان صحنه ایران با حضور هنرمندان و  مجریان صحنه ایران مورخ 26 و 27 فروردین ماه 1394 در تهران -مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی  برگزار می گردد.


ایران مجری به عنوان دبيرخانه  مجازی همایش مجریان صحنه ایران  در پي برگزاري پنج دوره جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ،فرصت مناسب ديگري را براي برگزاری ششمین جشنواره  مجریان صحنه و هنرمندان صحنه ای با حضور هنرمندان  ایران ؛ در تهران و در  فروردین ماه 1395  ، همزمان با یادروز استاد سخن شیخ اجل سعدی ، فراهم نموده است.

ششمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت معاونت فرهنگی و هنری وزارت ارشاد اسلامی با حمایت معنوی دانشگاه بهشتی و حمایت رسانه ای آخرین خبر (موسسه فرهنگی خراسان) انجام خواهد پذیرفت.

مجری طرح : موسسه فرهنگی هنری شهریاران سخن پرداز و شرکت بانوی سخن پارس (ایرانمجری)

 

مجری افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره بعد از انتخاب از طرف شورای سیاستگذاری به اطلاع خواهد رسید.

 

 
 
  • مجریان صحنه  و گویندگان و مجریان علاقه مند به اجرای صحنه
  •   هنرمندان صحنه  شامل خوانندگان - گروه های سرود و گرو های همنوازی
  •   طنز پردازان و صدا پیشگان  و دیگر هنرمندان صحنه ای

هنرمندان و مجریان عزیز :

ضمن سپاس از شما به علت انتخاب باشگاه مجریان و هنرمندان ایرانمجری برای فعالیت های حرفه ای خود.


لطفا قبل از اقدام برای ثبت نام منشور اخلاقی ایرانمجری را بخوانید.

برای تبت نام از اینجا شروع نمایید.

1- با ثبت نام در ایران مجری  با نام حقیقی یک لینک فعال سازی برای شما ارسال می گردد. لطفا با فعال نمودن این لینک صحت اطلاعات خود را تایید فرمایید.

2- در شروع ثبت نام با وارد نمودن اطلاعات نام و نام خانوادگی در باکس موجود ، جنسیت خود را مشخص نمایید.  در باکس  رشته هنری " منتظر انتخاب رسته هنری " به عنوان پیش فرض برای شما مشخص می گردد.

3- در باکس بعدی اطلاعات کلیدی خود را وارد نمایید. این اطلاعات کمتر از 15 کلمه می باشد و همیشه در کنار آواتار شما معرف شما خواهد بود. این اطلاعات باید نشانگر رسته هنری شما نیز باشد . از درج شماره تماس در این باکس خود داری نمایید.

4- در باکس بعدی عکس پروفایل خود را با وضوح صورت انتخاب نمایید .

5- در باکس آدرس تنها آدرس سایت یا وبلاگ خود را درج نمایید.

لطفا بعد از تکمیل اطلاعات بالا به شماره 09128239105 پیامک بزنید و ثبت نام خود را اعلام دارید. (نام کامل- رسته هنری - ثبت نام باشگاه مجریان)

صفحه93 از102
 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top