Menu

برگزیدگان هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند.

برگزیدگان هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران برگزیدگان هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران باشگاه ایران مجری 09128239105

برگزیدگان هشتمين  جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه هیات محترم داوران جشنواره سعدی

(۲۹ لغایت ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷- مشهد مقدس )

مرکز همایش های بین المللی همدم- مشهدمقدس

هیات داوران بعد از پایان مسابقات وارد شور شدند و نسبت به انشاء رای و بیانیه به قرار ذیل اقدام نمودند.

هیات داوران هشتمين  جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، عليرضا عسكريان را به عنوان سخنگوی هیات داوران  در مراسم اختتامیه جشنواره برگزیدند.

 

- چکاوک زرین چهره های ماندگار  سال 1397 :

 جایزه ویژه هیات داوران برای چکاوک زرین  در بخش  چهره های ماندگار هشتمين جشنواره  مجریان و هنرمندان صحنه ای ایران به افراد ذیل اعطا گردید:

۱-علیرضا معینی  پیشکسوت گویندگی واجرا در رادیو و تلویزیون

۲- مرتضی ایمانی چهره ماندگار اجرای صحنه ای کشور

۳-سوسن حسنی دخت برای سالها اجرای ماندگار در رادیو و تلویزیون

۴- مجید شیخ الاسلامی پیشکسوت مجریگری صحنه ، رادیو و تلویزیون در مشهد

 

 -بخش ده مجری برتر صحنه (TOP 10)

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان رقابت کننده در بالاترین سطح رقابت های بین مجریان صحنه کشور  در هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، افراد زیر به عنوان ده مجری برتر سال١٣٩٧ معرفی شدند و دیپلم افتخار ده مجری برتر سال را دریافت نمودند.

  1. مریم آریامنش از استان فارس
  2. حسین دهقان از استان بوشهر
  3. نویدامینی از استان تهران
  4. احمدگلشاهی از استان تهران
  5. عقیل عباسی از استان البرز
  6. اعظم السادات مسعودی علوی از استان اصفهان
  7. فائزه عادل از استان اصفهان
  8. قاسم سهیلی منش از استان خراسان رضوی
  9. سارا رنجبر از استان کرمان
  10. وحیداسدی از استان خراسان رضوی

 

هیات داوران با احترام به تمام شرکت کنندگان در بخش تاپ تن (ده مجری برتر)هيچ يك از مجريان شركت كننده در جشنواره را حائز دریافت چکاوک زرین ندانست.

  • مریم آریامنش به عنوان مقام اول  بخش ده مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ،  حائز چکاوک سیمین ، تندیس میکروفن طلا و دیپلم افتخار  ده مجری برتر شد.
  • حسین دهقان به عنوان مقام  دوم  بخش ده مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران  حایز چکاوک سیمین ، تندیس میکروفن طلا و دیپلم افتخار  ده مجری برتر شد.
  • نوید امینی  به عنوان مقام سوم بخش ده مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران   حایز چکاوک مسین، تندیس میکروفن طلا و دیپلم افتخار ده مجری برتر شد.

 

  • ·         بخش بیست مجری برتر صحنه (TOP 20)

 

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش بیست مجری برتر سال در بین مجریان صحنه حاضر در هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت نمودند.

 

  • سارا رنجبر به عنوان مقام اول  بخش بیست مجری برتر هشتمين  جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ،  حائز چکاوک زرین  و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.
  • وحید اسدی  به عنوان مقام  دوم  بخش بیست مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران  حایز چکاوک سیمین و دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.
  • مریم آریامنش به صورت اشتراکی به عنوان مقام سوم بخش بیست مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران حایز چکاوک مسین، دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.
  •  معصومه شابداقی به صورت اشتراکی به عنوان مقام سوم بخش بیست مجری برتر هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران حایز چکاوک مسین، دیپلم افتخار بیست مجری برتر شد.

 

در بخش مسابقات بیست مجری برتر ایران هیات داوران افراد ذیل را به لیست  بیست مجری برتر سال۱۳۹۷ اضافه نمودند و دیپلم افتخار بیست مجری برتر به ده مجری برتر این بخش اعطا گردید.

دیپلم افتخار بیست مجری برتر سال (Top 20)

 

  1. معصومه شابداقی از استان مرکزی
  2. سیده مهدامصطفوی از استان یزد
  3. مصطفی رحیم خانی از استان خوزستان
  4. حجت غریبی از خراسان رضوی
  5. پروین مقدم از خراسان رضوی
  6. مهدی باقرزاده از کرمان
  7. حسن حکیمی از استان خراسان رضوی
  8. فریدخرمی از استان هرمزگان
  9. فریباجان آقایی از استان کرمان
  10. محسن کاهنی از استان خراسان جنوبی

-بخش مجریان سال اولی ها (نومجریان) :

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش نو مجریان در بین مجریان صحنه حاضر در هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، افراد زیر به عنوان  مقام اول تا سوم معرفی شدند و به شرح ذیل جوایز خود را دریافت نمودند.

  1. تندیس جشنواره سعدی و دیپلم افتخار برای کسب مقام اول به خانم فاطمه رحیمی از یزد  اعطا گردید.
  2. لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به احمد دیبدارنارویی از سیستان وبلوچستان اعطا گردید.
  3. لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به محمد حبیبی بهارلویی از خوزستان اعطا گردید.

 

-         بخش مجریان جوان :

۱-نشان چکاوک زرین ، دیپلم افتخار ولوح تقدیر به مهدی باقرزاده  به عنوان مقام اول  بخش مجریان جوان  از استان کرمان  تعلق گرفت.

۲- نشان چکاوک سیمین ، دیپلم افتخار  و لوح تقدیر به خانم سارا رجبی به عنوان مقام دوم بخش مجریان جوان از استان یزد تعلق  گرفت.

۳- نشان چکاوک مسین و دیپلم افتخار ولوح تقدیر  به خانم مریم آریامنش به عنوان مقام سوم بخش مجریان جوان از استان فارس تعلق گرفت.

 

در این بخش ، هیات داوران از مجریان ذیل به خاطر پیشرفت بسیار عالی با اعطای لوح تقدیر ، قدردانی نمودند.

1-      لوح شایسته تقدیر به دلیل پیشرفت به ملورین سقازاده  از استان تهران به عنوان مقام چهارم  اعطا گردید.  

2-      لوح شایسته تقدیر به دلیل پیشرفت به مبینا یگانه از استان تهران به عنوان مقام پنجم  اعطا گردید. 

3-      لوح شایسته تقدیر به دلیل پیشرفت به ثنا علایی جاوید از استان تهران به عنوان مقام ششم  اعطا گردید. 

 

-         بخش مجریان کودک و نوجوان  :

  • تندیس جشنواره سعدی  و لوح تقدیر برای کسب مقام اول به داود روح آبادی اعطا گردید.
  • لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  مشترک به محسن محمدیان و مهناز حمیدی اعطا گردید.
  • لوح تقدیر برای کسب مقام سوم مشترک به آقایان مهدی زارعی و مسعود توکلی اعطا گردید.

 

- بخش مجریان نونهال (خردسال )  :

  • تندیس جشنواره ولوح تقدیر برای کسب مقام اول به ساغردهقان از یزد اعطا گردید.
  • لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به محمد بابک از کرمان اعطا گردید.
  • لوح تقدیر برای کسب مقام سوم مشترکاً به هانیه دهقانی از یزد و پرهام شهبازی از قزوین اعطا گردید.

در این بخش  هیات داوران ضمن تقدیر از مرسده خواجویی نسب ، یگانه رضایی خوزانی ، ملینا سادات حسینی 

لوح تقدیر ویژه  خود را به آتنا آقاعلیان به عنوان مجری خردسال شیرین زبان و آیسان عبدالهی به عنوان کم سن ترین مجری شرکت کننده در جشنواره مجریان ، اعطا نمودند.

 - بخش مدالیون ها :

 -پدیده جشنواره : مدال میکروفون طلایی  پدیده جشنواره به مریم آریامنش  از استان فارس اعطا شد.

 -مدالیون خوش بیان ترین مجری:مدال میکروفون طلایی خوش بیان ترین مجری به حجت غریبی از مشهد اعطا شد.

 -مدالیون خوش صدا ترین مجری آقا:  ضمن تقدیر از محسن کاهنی از بیرجند، مدال میکروفون طلایی خوش صداترین مجری آقابه آقای مقداداکبری از اردبیل اعطا شد.

 

 -مدالیون خوش صدا ترین مجری خانم : ضمن تقدیر از پروین مقدم ازمشهد، مدال میکروفون طلایی خوش صداترین مجری خانم  به خانم  سیده مهدا مصطفوی از یزد اعطا  شد.

 -مدالیون خلاق ترین مجری : ضمن تقدیر ازماهان علیشاهی از یزد و نگین جباری از اصفهان، مدال میکروفون طلایی خلاق ترین مجری به رضا بافتی ازاستان کرمان اعطا شد.

 -مدالیون نظام آراستگی آقا:مدال میکروفون طلایی نظام آراستگی آقا،به محمدحسین علیزاده از کرمان اعطا شد.

 -مدالیون نظام آراستگی خانم : ضمن تقدیر از بانو اعظم السادات مسعودی علوی از کاشان مدال میکروفون طلایی نظام آراستگی خانم به فریبا جان آقایی از کرمان اعطا شد.

-مدالیون طنازترین مجری :مدال میکروفون طلایی طنازترین مجری به مرتضی بهرامی از بوشهر اعطا شد.

 -مدالیون مجری با اعتماد به نفس : مدال میکروفون طلایی مجری با اعتماد به نفس به مصطفی رحیم خانی از خوزستان اعطا شد.

 -مدالیون ارتباطات موثر :مدال میکروفون طلایی مجری با ارتباطات موثر به فریدخرمی از استان هرمزگان  اعطا شد.

 -مدالیون اخلاق : مدال میکروفون طلایی مجری با اخلاق  به خانم سمیراعطاپور از استان یزد اعطا شد.

-مداليون های شوراي سياستگذاري:

شوراي سياستگذاري هشتمين جشنواره مجريان وهنرمندان صحنه ايران مداليون های خود را به افراد ذيل اهداء نمود.

 

1-  رهام جعفرقلي خاني مسترمجري كودك ونوجوان

2-  هديه حيدري مسترمجري بخش جوان

3-  عقيل عباسي مسترمجري بخش نومجريان

4-   اميرقاسمي مسترمجري بخش خندانندگان

5-  رحيم احمدزاده ارتباط مستمروهمكاري اثربخش با جشنواره ایران مجری

 


 

- بخش ویژه مجریان  پایتخت فرهنگی جهان اسلام :

با نظر شورای سیاستگذاری هشتمین جشنواره سعدی  و با هدف تجلیل از چهره های پیشکسوت ، نشان ویژه بخش  مجریان  پایتخت فرهنگی جهان اسلام به مجریان ذیل اهدا گردید:

-          محسن افکاری از استان خراسان رضوی

-          سید احمد هاشم آبادی از استان خراسان رضوی

-          سید کمال میر هاشم زاده از استان تهران

با رای مستقیم هیات داوران از بین مجریان رقابت کننده در بخش ویژه مجریان  پایتخت فرهنگی جهان اسلام در هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ، افراد زیر به عنوان ده مجری برتر معرفی شدند .

1-      نشان ویژه پایتخت فرهنگی جهان اسلام  و دیپلم افتخار برای کسب مقام اول به عاطفه عبداللهیان  از استان سمنان اعطا گردید.

2-      نشان ویژه پایتخت فرهنگی جهان اسلام  و لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به شهرام تدین از استان خراسان رضوی اعطا گردید.

3-      نشان ویژه پایتخت فرهنگی جهان اسلام  و لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به  مبینا یگانه از استان البرز اعطا گردید.

4-      معصومه بهرام زاده از استان مازندران

5-      محمد حسین علیزاده از استان کرمان

6-      هانیه دهقان از استان یزد

7-      پروین جلیلوند از استان تهران

8-      محمد رضا نواب از  استان خراسان رضوی

9-      قاسم سهیلی منش از استان خراسان رضوی

10-  حجت غریبی از استان خراسان رضوی

 


 

- جایزه و نشان ویژه فردوسی ( اجرای حماسی ):

شوراي سياستگذاري هشتمين جشنواره مجريان وهنرمندان صحنه ايران جایزه ویژه اجرای حماسی  (تندیس فردوسی ) را به آرش ملکی وند از استان بوشهر اعطا نمود.

-          بیانیه هیات داوران در خصوص نتیجه مسابقات این بخش متعاقبا و از طریق بیانه الحاقیه ، اعلام می گردد.

 


 

- بخش گویندگان ونریتورهای ایران  :

  1. تندیس جشنواره ولوح تقدیر برای کسب مقام اول به سعیده میربلوک از البرز اعطا گردید.
  2. لوح تقدیر برای کسب مقام دوم  به میترا الهیاری از تهران اعطا گردید.
  3. لوح تقدیر برای کسب مقام سوم به لیلا نظری از تهران اعطا گردید.

    

          شهرام ملکی نیا عالم                                                                                    احسان ابراهیمی

رییس هیات داوران هشتمین جشنواره مجربان                      دبیر هشتمین جشنواره مجربان وهنرمندان صحنه ایران

 

فریبا علومی یزدی

رییس هشتمین جشنواره مجریان وهنرمندان صحنه ایران

 


 

اعضاء هیئت داوران در بخش مجریان : (به ترتیب حروف الفبا) :خانم ها

 

  1. مریم تکاوندی
  2. سودابه حسنی دخت
  3. سوسن حسنی دخت
  4. الهام صفوی زاده
  5. فریبا علومی یزدی
  6. مریم ملک پور
  7.   ماندانا نصرتی

-اعضاء هیئت داوران در بخش مجریان : (به ترتیب حروف الفبا) آقایان

1-      احسان ابراهیمی

2-      محسن افکاری

3-      میلاداقدمی

4-      مرتضی ایمانی

5-      شاهین بهرام نژاد

6-      مسعود بهرام نژاد

7-      شهریارصفاجو

8-      علی ضمیری

9-      علیرضاعسکریان

10-  مهدی قانع

11-  صمدقربان نژاد

12-  مجیدقناد

13-  شهرام لاسمی

14-  کیوان لطفی

15-  علیرضامعینی

16-  مجتبی میرزایی

17-  سیدکمال میرهاشم زاده

18-  سیداحمدهاشم آبادی

19-  حسین وکیلی

20-  مهردادیکتا

 

 


-بيانيه هيئت داوران هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران ( بخش  هنرمندان صحنه ايران)

 

 هيات داوران این بخش ؛ صمد قربان نژاد را به عنوان سخنگوي هيات داوران  در مراسم اختتاميه برگزيدند و نسبت به انشا رای به روال ذیل اقدام نمودند.

 

-بخش تردستی و شعبده  صحنه ( شاخه : منتال ) :

  • کسب مقام اول ، دیپلم افتخار و مدالیون جشنواره  در بخش منتال به پیمان خالدان از اصفهان تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم  و لوح تقدیر جشنواره  در بخش منتال به کامیار یاراحمدی از تهران  تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم ولوح تقدیر جشنواره در بخش منتال به رضاکریمی از تبریز  تعلق گرفت.

 

-بخش تردستی و شعبده صحنه ( شاخه :  استیج ):

  • کسب مقام اول ، دیپلم افتخار و مدالیون جشنواره  در بخش استیج به حمید اعظمی از مشهد تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم  و لوح تقدیر جشنواره  در بخش استج به ابراهیم دبیری از اصفهان  تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم ولوح تقدیر جشنواره در بخش  استیج به امین منصوری از طبس  تعلق گرفت.

 

-بخش تردستی و شعبده صحنه (شاخه : ایلوژن ):

  • کسب مقام اول ، دیپلم افتخار و مدالیون جشنواره در بخش ایلوژن به عبدالرحمن نویدی (راما) از مشهد تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم  و لوح تقدیر جشنواره  در بخش ایلوژن به منصور یزدان دوست از کرج  تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم ولوح تقدیر جشنواره در بخش ایلوژن به محمدرضافولادی از طبس تعلق گرفت.

 

سید مصطفی فراهانی رییس بخش شعبده بازان                                                                                                                                                                    احسان ابراهیمی : دبیر هشتمین جشنواره مجریان وهنرمندان صحنه ایران

 فریبا علومی یزدی : رییس هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

 


- بخش خندانندگان صحنه ایران  :

  • کسب مقام اول ،  دیپلم افتخار و مدالیون جشنواره  به احسان نادری از استان فارس تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم،  لوح تقدیر جشنواره  به حسن قادری از استان خراسان رضوی  تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم ،لوح تقدیر جشنواره  مشترکاً به محمد چمنی و جواد سعادتی هر دو  ازخراسان  تعلق گرفت. 

 

 

احسان ابراهیمی                                                                                فریبا علومی یزدی

دبیر هشتمین جشنواره مجریان وهنرمندان صحنه ایران       رییس هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

 


- بخش خوانندگان صحنه  ایران :

  • کسب مقام اول و دیپلم افتخار ومدالیون جشنواره به میثم محنا از بندرعباس تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم و دیپلم افتخار به فرزاد شاه علی از تهران  تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم  و دیپلم افتخار مشترکاً به هوتن سلیمانی از تهران و ایرج رشید از خراسان تعلق گرفت. 

 

رضا احمدی  : رییس سومین جشنواره خوانندگان صحنه ایران                                                                                                    احسان ابراهیمی : دبیر هشتمین جشنواره مجریان وهنرمندان صحنه ایران

 

فریبا علومی یزدی : رییس هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

 

 


 

- بخش نوازندگان صحنه ایران :

  • کسب مقام اول و تندیس دیپلم افتخار به علیرضا قرائی تعلق گرفت.
  • کسب مقام دوم و دیپلم افتخار به مجید رجبی تعلق گرفت.
  • کسب مقام سوم  و دیپلم افتخار به آرین وطن دوست از استان خراسان رضوی تعلق گرفت.   

             

 

حمید عبدلی رییس بخش نوازندگان صحنه

احسان ابراهیمی : دبیر هشتمین جشنواره مجریان وهنرمندان صحنه ایران

فریبا علومی یزدی

رییس هشتمین جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران

 


 

 

 اعضاء هیئت داوران بخش خوانندگان صحنه :

1-      مجیدخراطها

2-      رضا احمدی

3-      علیرضا بدیع

4-      مهردادیکتا

5-      پیمان ملکی

6-      حسن خرسند

اعضاء هیئت داوران بخش خندانندگان صحنه :

1-      مرتضی ایمانی

2-      صمدقربان نژاد

3-      عباس طاهری

4-      رضا باوفا

                    

       اعضاء هیئت داوران بخش نوازندگان صحنه :

1-      مهرداد یکتا

2-      مهدی حسنی

 

اعضاء هیئت داوران بخش  تردستی وشعبده :

1-      سید مصطفی فراهانی (سومر)

2-      ناصرخلیل زاده (فارانوس)

اعضاء هیئت داوران بخش  شمارش امتیازات :

  1. محمد امین وصالی
  2. ابوالفضل اکبری زاده
  3. یاشار قدیری
  4. سعید صبوری

 

تالار ها و امکان برگزاری جشنواره :

-          مرکز همایش های بین المللی همدم- مشهدمقدس

-          تالار همایش های بین المللی آستان قدس رضوی

-          آمفی تاتر هتل پردیسان

-          تالار شهر مشهد مقدس

-          استودیو حوزه هنری خراسان رضوی

مجری و برگزار کننده :

-          همایش سازان توس

-          موسسه شهریاران سخن پرداز

 لینک اعتباری بیانیه بر اساس :  club.iranmojri.com/component/k2/item/1416-8thmc-meeting.html

آخرین بار تغییر یافته شنبه, 12 خرداد 1397 08:35

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

موارد مرتبط

رسانه

برگزیدگان هشتمين جشنواره مجریان و هنرمندان صحنه ایران معرفی شدند. باشگاه ایران مجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top