Menu

گردونه ساعتی با نور - سبد قرعه کشی چرخشی 

سفارش شده توسط جم سنتر واقع در جماران

انواع مدل های گردونه مشبک فلزی

قیمت انواع مدل های گردونه مشبک فلزی با ابعاد گردونه

انواع مدل های گردونه مشبک فلزی

قیمت انواع مدل های گردونه مشبک فلزی با ابعاد گردونه

این پست بر اساس نظر مشتریان و کارفرمایان باشگاه مجریان تنظیم گردیده است . به نکات ارزشمندی اشاره نمودند که در ادامه می خوانید.

چه نفعی می بریم چنانچه از باشگاه مجریان و هنرمندان مجری و هنرمند بگیریم؟

​گوی قرعه کشی

 اجاره و فروش گردونه قرعه کشی

قیمت گردونه قرعه کشی : گردونه های قرعه کشی بر حسب سفارش شما و تنوع جنس و رنگ و حجم آن قیمت گذاری می گردند.

گردونه شش قلو برای برگزاری قرعه کشی در رویداد ها استفاده می گردد.

در این گردونه  برای انجام قرعه کشی شماره و گوی در بالای گردونه نمایش داده میشود و نیاز به خارج کردن آن نیست و در زمان قرعه کشی صرفه جویی بسیار بالایی  میشود و سرعت قرعه کشی بالا می رود. به طوری که شماره های کدگذاری شده 5 رقمی و یا 6 رقمی در یک چرخش گردونه مشخص می گردد.

هماهنگی با مجریان  صحنه ای اعم از مجریان صدا و سیما  و مجریان مستقل ،جهت دعوت به برنامه های ارگانی ، همایش ، کنفرانس، جشنواره و یادواره  ها و دیگر مراسم افتتاحیه و اختتامیه و یا قرعه کشی و مراسم اهدای جوایز از اهم وظایف این باشگاه می باشد.

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران تنها باشگاه رسمی و مجوزدار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره مجوز 5577 می باشد که انحصارا در خصوص اعزام مجریان به اقصی نقاط ایران  فعالیت مستمر دارد.

اجاره تریبون در تهران

اگر شما تصمیم گرفته اید که رویداد متمایزی را در قالب مراسم برگزار کنید ؛ خرید تعداد زیادی صندلی و یا تریبون  پیشنهاد نمی گردد.

باشگاه ایران مجری  با انتخاب بهترین وزیباترین مبلمان و  صندلی در مدل های گوناگون و تریبون های شکیل، نیاز مشتریان خود را برطرف کرده است .

مترجم همزمان و تجهیزات دستگاه ترجمه همزمان ایرانمجری، ازجمله تجهیزات کنفرانس ها، سمینارها، همایشها، مراسمها، سالنها و... می باشد که بعنوان سیستم ترجمه همزمان در سالن های کنفرانس و یا در بازدید از کارخانجات و اماکن صنعتی و گردشگری و... جهت انتقال صدای سخنرانان به افراد بصورت بیسیم و وایرلس استفاده می گردد که دارای کانال های متعدد جهت استفاده چندین مترجم زبان یا گروه در یک محل می باشد.

 گل آرایی مراسم و جشن ها

خدمات مجالس | گل آرایی مراسم و جشن ها

لطافت گل و عطر آن جزئی از احساس خوشایندی است که طراحان گل آرایی و تشریفات مجالس باشگاه مجریان و هنرمندان به آن می اندیشند و با توجه به فصل های مختلف ، کارشناسان و طراحان گل ارایی گروه تشریفات ایرانمجری با انتخاب بهترین گل ها وگیاهان برای برگزاری هر چه با شکوه تر تشریفات مراسم به ویژه مجالس همایش می باشد . در این راه بخش های مختلفی از مراسم را با طبقه بندی های گل آرایی که در ادامه میبینیم طراحی ، تزئین و جلوهای با شکوه از تشریفات را ارائه می نمایند.

تهیه گل از تولید کننده و گل آرایی بدون واسطه ؛ هزینه های شما را به صورت شگفت انگیزی پایین خواهد آورد.

صفحه1 از2
 
 

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top