Menu
ایرانمجری :سروش جمشیدی ایرانمجری :سروش جمشیدی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

سروش جمشیدی در ۲۰ اسفند ۱۳۵۸خورشیدی در تهران با اصالتی یزدی دیده به جهان گشود.


فعالیت هنری سروش جمشیدی از سال ۱۳۷۷ در تئاتر و رادیو آغاز شد و در همان سالها در شهر خود یزد به شهرت رسید و به واسطه ایفای نقش در شبکه یزد با کاراکترهای مختلف از جمله کاراکتر پیله که حتی بعد از گذشت مدتها در حال حاضر هم میان همشهریانش با این نام بر زبانها محبوبیت و مقبولیت دارد و به یک چهره کمدی مشهور در یزد تبدل شد.

وی دلیل مهاجرت خود به تهران را ناملایمتی های موجود در حرفه هنری مورد فعالیت خویش از سوی برخی افراد در یزد بیان کرد که این را به فال نیک گرفته و عامل رشد و بروز استعداد دو چندان خود میداند و تهران را فرستی مساعد و بدور از هرگونه حاشیه برای خود می پندارد. سروش جمشیدی و همسرش از هم میهنان اصیل زرتشتی و از اقوام دور است و بزرگترین حامی سروش جمشیدی همسر و تنها فرزندش سیاوش هستند.

سروش جمشیدی در سالها اخیر در مجموعه های مختلف تلویزیونی،سینما،شبکه نمایش خانگی وتیاتر ایفای نقش کرد از جمله این برنامه ها:
در حاشیه ،دو همین،سه شو،عطسه: به کارگردانی مهران مدیری
خروس:به کارگردانی سعید آقاخان
در قصه ها زندگی میکنند: به کارگردانی داوود بیدل

اوج فعالیت شهرت وی به مجموعه در حال پخش دور همی به کارگردانی مهران مدیری باز میگردد در یک فضای نو که تلفیقی از تله تئاتر و ببرنامه تلویزیونی است و دارای دو نوع مخاطب با شرایط زنده و ضبط می باشد که به نوعی برای اولین بار صورت گرفته واین شرایط ویژه به نوبه خود هنرمندان این مجموعه به خصوص سروش جمشیدی را در رده بازیگران حرفه ای قرار داده. اصطلاح سروش جمشیدی گل من از تکیه کلام های وی شد.

البته سروش جمشیدی در باره موفقیت خود اینچنین میگوید: مردی که همیشه ممنون و مدیونش خواهم بود که بدون منت به من اعتماد کرد واجازه و فرصت اثبات کردن خود و هنرم را داد و همیشه بهترینها را برایش آرزو میکنم مهران مدیری است .
 لازم به ذکر است او این پیام را با حسی بسیار لطیف و زیبا بر زبان جاری کرد که خود بازگوی روح بزرگ و قدردان سروش جمشیدی است.البته این را باید یادآور شدکه استعداد وتوانایی فوق العاده وی در تمامی اجرای نقشها و فعالیت های صحنه وی از یزد تا تهران مشهود است.

سروش جمشیدی در وکی پدیا

گردآوری : یاشار خان

ویدیو های زیادی از سروش جمشیدی از جمله ویدیو زیبای زیر در آپارات مجریان منتشر شده است.

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ایرانمجری :سروش جمشیدی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top