Menu

​شهروز ابراهیمی

​شهروز ابراهیمی ​شهروز ابراهیمی باشگاه ایران مجری 09128239105

​شهروز ابراهیمی متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران، بازیگر است.

دانشجوی انصرافی لیسانس رشته تئاتر است، دوبرادر دوقلو دارد می گوید به شدت وابسته به مادرش است و به اصطلاح بچه ننه می باشد، او به شدت بی حاشیه است و اغلب در خانه اش می باشد.

شهروز ابراهیمی که حرفه اصلی اش بازیگری است، یک دوره آموزش بازیگری را در هنرستان صدا و سیما گذراند وتاکنون در سریال هایی نظیر اولین شب آرامش ، کارآگاهان، مرگ تدریجی یک رویا ، سال های مشروطه ، عملیات۱۲۵، روزهای زیبا، لطفا دور نزنیم ، بی گناهان ، خانه بی پرنده ، کلاه پهلوی و فیلم های تیک، شبهای تهران و آخر بازی ،بازی کرده است.

علاقه تا ورود به تئاتر

شهروز ابراهیمی از دوران نوجوانی هنگامی که در مقطع راهنمایی تحصیل می کرده به بازیگری علاقه مند شد و در دوران دبیرستان توسط پدرش به گروه تئاتر ارتش معرفی شد و از آنجا با بازیگران حرفه ای مشغول بکار شد

سال ۱۳۷۷ به عنوان دستیار تهیه با مرحوم رضا صفدری در برنامه شب های تابستان کار کردم و بعد دستیار قاسم جعفری در سریال کاشانه شدم، خواستم بازیگری را از زاویه دیگر ببینم بعد به کلاسهای بازیگری هنرستان صدا و سیما رفتم و زیر نظر استاد علی چراغی و مرحوم رضا خندان آموزش دیدم

اولین تجربه ها

اولین کارسینمایی من فیلم بازی آخر به کارگردانی همایون اسعدی در سال ۱۳۷۸ بود

فیلم سینمایی تیک، شبهای تهران و مجموعه های پیدا و پنهان به کارگردانی حمید لبخنده و اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی و مجموعه ملاصدرا به کارگردانی حسن فتحی از کارهای بازی من است

شغل دوم

دوست دارم در مسیر بازیگری ثابت قدم باشم و می‌ دانم ممکن است از نظر معاش و درآمد به مشکل بربخورم بنابراین دوست دارم شغل دیگری در کنار بازیگری داشته باشم. مثلا خیلی دوست دارم یک کافهداشته باشم اما هنوز سرمایه چنین کاری را ندارم

دوست دارم ماندگار شوم

هرکسی که حرفه بازیگری را انتخاب می‌ کند به بالاترین رده در این شغل فکر می‌ کند، من دوست ندارم مانند آب روان بیایم و بروم. دوست دارم در این شغل ماندگار شوم، دلم می‌ خواهد مانند آقایان فرهاد اصلانی، حسین یاری و دانیال حکیمی در دنیای بازیگری مانا باشم

اغلب اوقات در منزل هستم

بسیار بی حاشیه‌ ام و وقتی سر کار نباشم اغلب اوقات در منزل هستم و ارتباطم با جامعه سینما کاملا قطع می شود اهل به دنبال نقش دویدن هم نیستم و حاضر نیستم برای به دست آوردن نقش زیرآب همکارم را بزنم یا به اصطلاح خودشیرینی کنم

تجربه مجری گری

با علاقه بسیاری کار اجرا را در شبکه جام جم آغاز کردم

دوستان و همکاران شاهد هستند که اگر تایم اجرا ساعت ۸ شب بود، من از ۵ بعدازظهر در استودیو حضور داشتم. این برنامه به شدت مورد توجه مردم داخل و خارج از ایران قرار گرفت و مخاطبان بسیاری داشتیم. مخاطبانی از هر قشر و با هر نگاه سیاسی برنامه ما را تماشا می‌کردند و با تماس‌های تلفنی از متولیان برنامه تشکر می‌کردند

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

​شهروز ابراهیمی باشگاه ایران مجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top