Menu
امید ساربانی امید ساربانی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

امید ساربانی،از خواننده های جوان ایرانی که با کمک گروه موسیقی ماهر،مشغول فعالیت در زمینه موسیقی و خوانندگی در ایرا ن می باشد.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

امیــد سـاربانی 25  ساله ، فارق التحصیل رشته حسابداری .

برخلاف خیلی از هنرمندان …! از کودکی ساز نمیزدم و از سال 85 با تشویق خانواده ام  وارد عرصه موسیقی شدم .

با کمک دوستانم توانستم آلبوم آماتور گونه ای به نام چراغ نفتی وچند تک آهنگ از جمله قطعه سرباز خونه ، رسم رفاقت ، نمیبخشمت (بهمراه علی باقری)  و . . . تهیه و به صورت اینترنتی پخش نمایم .

پس از آن بنا دلایل خاصی از موسیقی دور شدم تا اینکه با فراهم شدن شرایط فعالیت حرفه ای خود را از سال 89 مجدد آغاز کردم …

باشگاه هنرمندان ایران-گروه موسیقی ایرانی-خوانندگان داخل ایران

لیست برخی از آهنگ ها:

مگه آدم نیستی

دیوونه وار

تو که باشی

چشمای رنگی

خدا کجایی

بی کسی

مهم نیست

قانون 2

تو رفتی

هفت سین

زیر دریا

هوا سرده

گلوی ماه

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته چهارشنبه, 11 بهمن 1396 14:29

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

امید ساربانی ایرانمجری09120588505

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top