Menu

علی ضیا

ایران مجری:علی ضیا ایران مجری:علی ضیا باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

سید علی ضیا

سال تولد: 1364 نام پدر : سید حسین  متولد : کاشان      مدرک تحصیلی: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات دانشگاه آزاد واحد کاشان

مدارج علمی

1ـ برگزیده جشنواره خوارزمی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان

2ـ کسب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری در جشنواره خوارزمی

3ـ دارای گواهینامه پذیرش علمی اختراع از سوی هئیت علمی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان

4ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمت­ها:
1ـ مدیر بازرگانی شرکت مهندسی ـ بازرگانی مبین تهران     2ـ مدیر بازاریابی شرکت مهنسین مشاور مهرکیان

3ـ گوینده شبکه جوان رادیو از سال 1385 الی 1388      4ـ مجری شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی از سال 1388 تا کنون

5ـ مدیر پروژه موسسه خیریه فاطمه­الزهرا         6ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک

ب ـ اجرای برنامه­های تلویزیونی:

۱ـ اجرای پلاک ۱۰ از شبکه تهران   ۲ـ اجرای برنامه گزینه جوان از شبکه ۳     3- برنامه ویتامین 3 از شبکه 3

پ ـ اجرای نریشن­ :

۱ـ صدای فیلم حج؛ این فیلم در سال ۱۳۸۷ از شبکه ۳ پخش شد.

۲ـ صدای فیلم دانه­های خورشید ویژه اربعین ۱۳۸۸ .شبکه ۱

۳ـ صدای فیلم سازمان انرژی هسته­ای کشور در سال ۱۳۸۹

۴ـ صدای فیلم جشنواره دوسالانه کاریکاتور کشور در سال ۱۳۸۸      ۵ـ صدای فیلم صنعت نفت ایران در سال ۱۳۸۸

ث : برنامه­های رادیویی:

(تمام برنامه­های رادیویی از شبکه جوان پخش شده است.)

۱ـ مجری برنامه تولیدی « شب­های آفتابی» از گروه اندیشه به مدت دو سال.  ۲ـ اجرای برنامه زنده « زیر نور ماه » از گروه اندیشه به مدت یک سال ونیم.

۳ـ اجرای برنامه زنده «سلام» از گروه اندیشه به مدت یک سال.    ۴ـ اجرای برنامه زنده « یک + یک» از گروه جامعه یه مدت یک سال.

۵ـ اجرای برنامه « توپ» از گروه ورزش به مدت سه ماه.  ۶ـ اجرای برنامه «آخرشه» از گروه ورزش به مدت یک سال

۷ـ اجرای برنامه « نفس عمیق» از گروه جامعه به مدت شش ماه.    ۸ـ اجرای برنامه ویژه محرم سال ۱۳۸۸ از گروه اندیشه.

۹ـ اجرای برنامه ویژه عید ۱۳۸۹ از گروه جامعه.   ۱۰ـ اجرای برنامه « جوان ایرانی سلام» از گروه جامعه به مدت سه ماه.   

۱۱ـ اجرای برنامه ویژه ولادت امام رضا(ع) در تاریخ ۸/۸/۱۳۸۸٫       ۱۲ـ اجرای برنامه ویژه روز جوان.

۱۳ـ اجرای برنامه ­های زنده وتولیدی ویژه ولادت­ها وسالرزو شهادت ائمه اطهار           ۱۴ـ اجرای برنامه ویژه روز قدس.

۱۵ـ اجرای برنامه ویژه روز انتخابات ریاست جمهوری.       ۱۶ـ اجرای برنامه ویژه روز دختران.    ۱۷ـ اجرای برنامه منطقه اختصاصی.

خاطرات خنده دار و شنیدنی سربازی

آخرین بار تغییر یافته دوشنبه, 31 خرداد 1395 00:41

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

ایران مجری: علی ضیا باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top