Menu

بهنام علمشاهی

ایران مجری :بهنام علمشاهی ایران مجری :بهنام علمشاهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

«بهنام علمشاهی» هم مانند پدر و دیگر اعضای نزدیک خانواده من‌جمله پسرعموهایش از کودکی با موسیقی آشنا بوده. شرکت علمشاهی (آوای نکیسا) که سال‌هاست در زمینه تولید و پخش آثار موسیقی خوانندگان کشورمان فعالیت می‌کند، را آنها مدیریت می‌کنند.

چند سال پیش بود که وی اولین اثرش را روانه بازار کرد و استقبال از آن به شکلی بود که خودش هم تعجب کرد، اما جنس صدایش طوری بود که مردم، بهنام علمشاهی را در جامعه موسیقی کشور پذیرفتند. اولین آلبوم او «بگوبگو» بود و پس از آن بلافاصله دومین اثرش هم به نام «یه دنده» روانه بازار شد، پس از این آلبوم مدتی به استراحت پرداخت تا با نگاهی جدید به موسیقی پاپ، بازگشتی پرفروغ داشته باشد و همین‌گونه هم شده آلبوم جدید او با نام «نیستی تو» مدتی است که روانه بازار شده و با اینکه تب موسیقی مثل گذشته نیست، اما فروش قابل‌توجهی داشته است. با این خواننده جوان در عرصه هنر به گفتگو نشستیم…

فعالیت موسیقی

در یک خانواده اهل موسیقی به دنیا آمدم به همین خاطر از دوران کودکی با موسیقی آشنا شدم (شرکت آوای نکیسا متعلق به علمشاهی‌ها می‌باشد) در سال ۱۳۸۰ اولین آلبومم را با اسم «بگوبگو» و سال بعد هم آلبوم دومم را تحت عنوان «یک دنده» روانه بازارکردم

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از بهنام علمشاهی با مدیر باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

ترانه نمیخاستم در ادامه

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 30 خرداد 1395 21:06

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

ایران مجری :بهنام علمشاهی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top