Menu

احمد رضا شهریاری

احمد رضا شهریاری احمد رضا شهریاری باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

احمد رضا شهریاری ملقب به احمد سلو،خواننده جوان داخل ایران میباشد که درسبکهای :پاپ , دیس لاو ،کار میکند.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

نام: احمد

نام خانوادگی:شهریاری

لقب: احــمــد ســلــو

متولد: ۱۳۶۷/۸/۱۱

سبک:پاپ , دیس لاو

درسن ۱۸ سالگی موسیقی رو شروع کرده و تا ۲۰سالگی نوازندگی و از آن به بعد شروع به آهنگسازی و تنظیم کرده  و در سن ۲۰ سالگی شروع به خوانندگی کرد

آلبوم ها : زحم کاری – شاه دیس لاو – درد دل – پاشداه احساس – بعد از تو – رگ بارون- زخم کاري و شاه ديسلاو(با همکاري بهزاد پکس)

باشگاه هنرمندان ایران- گروه موسیقی پاپ-خوانندگان داخل ایران

درد دل(با همکاري مهدي جاويد)

آهنگ ها : درد دل – دیوونه – سپاه عشق ۱ و ۲ – تو داری میری – نمیدونی – کابوس – بی خداحافظ – زخم کاری – اشک نریز – بعضی وقت ها – غریب کش ۱ و ۲ و ۳ – کمرم شکست – زنونگی ۱ و ۲ – کی گفته حال من بده – طاقت ندارم – خاطرات – بی صدا – وقتی نباشی – بد عادت – کاش – منو تنها نزار – حس تازه – تو میتونی – سر زده – بیا پیشم – عزیزم – برس به دادم – خیابونی – از این روزا – قرشته – آغوش – سر به هو کجایی – میمیرم – گریه کردم – حس گرم – تنهام نزار – وقتی نباشی – مجبور – هایده – SMS آخر – غریب کربلا – یادش بخیر – یادم میوفتی – بغض سکوت – خوشید – دوست دارم – دیوار تنهایی – شب تولد – تقصیر تو نیست – عذاب وجدان – پیاده

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top