Menu

احمد رضا شهریاری

احمد رضا شهریاری احمد رضا شهریاری باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

احمد رضا شهریاری ملقب به احمد سلو،خواننده جوان داخل ایران میباشد که درسبکهای :پاپ , دیس لاو ،کار میکند.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

نام: احمد

نام خانوادگی:شهریاری

لقب: احــمــد ســلــو

متولد: ۱۳۶۷/۸/۱۱

سبک:پاپ , دیس لاو

درسن ۱۸ سالگی موسیقی رو شروع کرده و تا ۲۰سالگی نوازندگی و از آن به بعد شروع به آهنگسازی و تنظیم کرده  و در سن ۲۰ سالگی شروع به خوانندگی کرد

آلبوم ها : زحم کاری – شاه دیس لاو – درد دل – پاشداه احساس – بعد از تو – رگ بارون- زخم کاري و شاه ديسلاو(با همکاري بهزاد پکس)

باشگاه هنرمندان ایران- گروه موسیقی پاپ-خوانندگان داخل ایران

درد دل(با همکاري مهدي جاويد)

آهنگ ها : درد دل – دیوونه – سپاه عشق ۱ و ۲ – تو داری میری – نمیدونی – کابوس – بی خداحافظ – زخم کاری – اشک نریز – بعضی وقت ها – غریب کش ۱ و ۲ و ۳ – کمرم شکست – زنونگی ۱ و ۲ – کی گفته حال من بده – طاقت ندارم – خاطرات – بی صدا – وقتی نباشی – بد عادت – کاش – منو تنها نزار – حس تازه – تو میتونی – سر زده – بیا پیشم – عزیزم – برس به دادم – خیابونی – از این روزا – قرشته – آغوش – سر به هو کجایی – میمیرم – گریه کردم – حس گرم – تنهام نزار – وقتی نباشی – مجبور – هایده – SMS آخر – غریب کربلا – یادش بخیر – یادم میوفتی – بغض سکوت – خوشید – دوست دارم – دیوار تنهایی – شب تولد – تقصیر تو نیست – عذاب وجدان – پیاده

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top