Menu

فاطیما بهارمست

هنرمند باشگاه ایران مجری هنرمند باشگاه ایران مجری باشگاه ایران مجری

فاطیما بهارمست (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۷۵) مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر ایرانی است.

زمینه فعالیت : بازیگر –مجری           ملیت : ایرانی                تولد : ۱۰ تیر ۱۳۷۵

پیشه : مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۲ تاکنون                     وب‌گاه رسمی : www.fatima-baharmast.ir

فیلم‌شناسی

ماجراهای چموش و خموش (شاهین باباپور)      راه شب (داریوش فرهنگ)            حلقه سبز (ابراهیم حاتمی‌کیا)

آلبوم جادویی (فرزاد موتمن )         ساعت شنی (بهرام بهرامیان)      پاتوق (شاهین باباپور)       بیدارباش (احمدکاوری)

تله فیلم درخت سیب (حمید مولوی)

فاطیما بهارمست (زادهٔ ۱۰ تیر ۱۳۷۵) مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر ایرانی است.

زمینه فعالیت : بازیگر –مجری           ملیت : ایرانی                تولد : ۱۰ تیر ۱۳۷۵

پیشه : مجری برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، و بازیگر

سال‌های فعالیت : ۱۳۸۲ تاکنون                     وب‌گاه رسمی : www.fatima-baharmast.ir

فیلم‌شناسی

ماجراهای چموش و خموش (شاهین باباپور)      راه شب (داریوش فرهنگ)            حلقه سبز (ابراهیم حاتمی‌کیا)

آلبوم جادویی (فرزاد موتمن )         ساعت شنی (بهرام بهرامیان)      پاتوق (شاهین باباپور)       بیدارباش (احمدکاوری)

تله فیلم درخت سیب (حمید مولوی)

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top