Menu
حمید فولادی حمید فولادی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

​حمید فولادی، خواننده موسیقی پاپ،که آهنگهای او مورد استقبال مردم قرار گرفته است.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

حمید فولادی از خواننده های  جوان موسیقی پاپ، می باشد.

حمید فولادی از خواننده های جوان کشور می باشد .که آهنگهای او مورد استقبال مردم قرار گرفته ،و از جمله خواننده های با اخلاق و مردم پسند می باشد.تا کنون با گروه های موسیقی توانمندی کار کرده،که موفق بوده است.

حمید فولادی، خواننده موسیقی پاپ در گفت و گو با میزان، درباره آخرین فعالیت های کاری خود گفت: ضبط و ساخت قطعات جدیدم با موضوع خلیج فارس، کشور ایران و حضرت ولی عصر (عج) در سازمان صدا و سیما به پایان رسید و به فکر انتشار آلبوم جدیدم هستم اما این کار نیازمند انرژی و زمان زیادی است و تلاش می کنم که قبل از سال 97 کارهای مقدماتی انتشار آلبوم را شروع کنم.

این خواننده پاپ درباره وضعیت این روزهای موسیقی کشور  افزود: از وضعیت فعلی موسیقی راضی نیستم، عده ای بدون مجوز کلیپ موسیقی خود را در اختیار کانال های ماهواره می گذارند و از این طریق شناخته می شوند سپس همین افراد، به راحتی مجوز برگزاری کنسرت می گیرند، اما امثال من که در سازمان صدا و سیما سال ها زحمت کشیده ایم، در سرما و گرما فعالیت کردیم و  تابع قوانین بوده ایم نمی توانیم کنسرت برگزار کنیم.

فولادی درباره قانون کپی رایت نیز اظهار کرد: در گذشته یک خواننده تنها به تهیه آلبوم بسنده می کرد اما در حال حاضر همه خوانندگان با  هدف دیده شدن تک قطعه ای را می خوانند و برای دانلود در فضای مجازی منتشر می کنند، و جالب این است که همین افراد از نبود قانون کپی رایت گلایه دارند و این گلایه دروغ است، چون وقتی فرد خود رضایت به قرار دادن آهنگش در فضای مجازی دارد یعنی از دانلود شدن اثرش توسط مردم خبر داشته  و مخالفتی ندارد، بنابراین نمی تواند اعتراضی داشته باشد.

باشگاه هنرمندان ایران: http://club.iranmojri.com/

گروه موسیقی ایرانی

وی درباره خوانندگی در تیتراژ سریال ها نیز بیان کرد: در گفت و گو با یکی از دوستان شنیده ام که خواننده ای به پروژه کمک می کند، این که یک نفر می خواهد به پروژه پول بدهد که تیتراژ بخواند تعجب آور است. متاسفانه تیتراژ سریال ها با رابطه، باندبازی و پول خوانده می شود.

این خواننده ادامه داد: به عنوان نمونه خواننده شناخته شده ای 50میلیون تومان به تهیه کننده و 20 میلیون تومان به آهنگ ساز پول پرداخت کرده است که تیتراژی را بخواند ، این افراد این روند را ادامه داده و با همین تیتراژهایی که خوانده اند یک مجموعه را تشکیل داده و کنسرت برگزار می کند.

وی افزود: در زمان های گذشته کارگردان یا تهیه کننده به صدا بیشتر از پول اهمیت می دادند اما امروزه صدا اهمیتی ندارد و اعتقاد دارند که باید به کسی تیتراژ سپرد که پول خرج کند.

فولادی درباره ضایع شدن حق خوانندگانی که قوانین را رعایت کرده و درست کار می کنند توضیح داد: این افراد در چنین شرایط نامناسبی هر دو ماه یک بار در تلویزیون اجرا دارند در حالی که خوانندگانی هستند که هر روز 10 بار کلیپ هایشان در ماهواره پخش می شود و کنسرت برگزار می کنند، انتقاد من در این جا به وزارت ارشاد است، با وجود قانونی که به ممنوعیت کنسرت این افراد اشاره دارد اما با یک تعهدنامه، خطای آن ها را پاک کرده و مجوز برگزاری کنسرت برای آن ها صادر می کند.

فولادی خاطرنشان کرد: خواننده های بسیاری با صدای خوب یک بار هم نمی توانند کنسرت اجرا کنند اما افرادی که حتی شاگردی این خواننده ها را نمی توانند بکنند به دفعات کنسرت برگزار می کنند.

لیست برخی از آهنگها

ستاره،آلبو.م بگو نه با همکاری یک گروه موسیقی توانمند ، بید مجنون،تلخ و شیرین،ستاره،بن بست،هوای عید،

ترانه «آشتی» با صدای حمید فولادی و آهنگسازی وطندوست

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 12 دی 1396 15:12

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

حمید فولادی ایرانمجری09120588505

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top