Menu

متن مجری امین روستایی در هفتمین جشنواره مجریان

امین روستایی امین روستایی باشگاه ایران مجری09120588505

​بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدایی که دوران از اوست            جهان بک طرف خاک ایران از اوست

به ایمان ، به ایران ، به خورشید قسم       به نقش و نگار تخت جمشید قسم

که ایران همه تارو ود من است            زجان وز روح و وجود من است

چو ایران نباشد تن من مباد                 به این بوم و بر زنده یک تن مباد

اگر سر به سر تن به کشتن دهیم           از آن به که کشور به دشمن دهیم

مهربانان عزیز سلام

آن سلامی که به سین نقش سلامت دارد، لازم آن لطف و لطافت دارد ، الفش الفت بی پایان است ، میم آن عطر محبت دارد سلام گرم من را از بندرعباس کنار آب های گرم و همیشه نیلگون خلیج تا ابد فارس به ازدیار شرجی و گرما از دیار نخل و دریا از حضور پرمهرتان پذیرا باشید .

خداوند منان روشاکرم و سپاسگذارم که این توفیق رو نصیبم کرد تا امروز در جمع شما عزیزان هنرمندن باشم.

قبل از هر چیز اشاره ای میکنم به مناسبت بزرگی که در پیش داریم عید سعید مبعث که امید انسان به فردایی روشن است، مبعث که نشانه مهرورزی خدا باخاکیان و باران رحمت بی حد او بر زمینیان است؛ عزیزان عید سعید مبعث پیشاپیش بر شما مبارک باد.

امروز یکم اردیبهشت ماه روزی است که به نام پیامبر ادب فارسی، شیخ اجل سعدی شیراز نام گذاری شده، شاعری که بوستان و گلستانش از افتخارات شعروادب فارسی است و شعر معروفش:

بنی آدم اعضای یکدیگرند              که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی بدرد آورد روزگار        دگر عضو ها را نمان قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی که در سر در سازمان ملل متحد نگارش شده نشان از روحیه یکدلی و همنوع دوستی رو در ایرانیان به جهانیان نشان می دهد به امید اینکه این روحیه روز به روز د ما ایرانیان افزایش پیدا کند و قدر همدیگر و نا زمانی که در کنار هم هستیم بدانیم.

قدر آن شیشه بدانیم که هست نه در آن موقع که افتاد و شکست.

باتشکر از صبر و شکیبایی و توجه شما عزیزان

تازه هره بر آسمان تابد همیشه جاوان باشید، دست مهربان خدا بدرقه راهتان،  خداوند پاک و بلند مرتبه یارو نگهدارتان تا درودی دیگر بدرود.

آخرین بار تغییر یافته پنج شنبه, 03 اسفند 1396 19:29

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

متن مجری امین روستایی در هفتمین جشنواره مجریان باشگاه ایران مجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top