Menu

گروه کر ارکستر سمفونیک تهران

گروه کر ارکستر سمفونیک تهران گروه کر ارکستر سمفونیک تهران باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

گروه کر ارکستر سمفونیک تهران، به سرپرستی رازمیک اوحانیان، ، با همکاری گروهی از نوازندگان و خوانندگان کُر کشور تشکیل شده است.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

رازمیک اوحانیان رهبرگروه کُر ارکستر سمفونیک تهران در گفتگو با خبرنگار مهردر تابستان 96، پیرامون سفر اخیر این مجموعه به فستیوال راونا ایتالیا به منظور اجرای کنسرت «جاده های دوستی» به رهبری ریکاردو موتی توضیح داد: همان گونه که علاقه مندان موسیقی می دانند این برنامه با همکاری گروهی از نوازندگان و خوانندگان کُر کشور ایتالیا بود که طی ۲ کنسرت در کشورهای ایران و ایتالیا به رهبری ریکاردو موتی برگزار شد. این برنامه اختصاصا برای مجموعه گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران تجربه بسیار ارزشمند و عالی بود که باعث شد اندوخته های اعضای ما با همنشینی گروهی از هنرمندان ایتالیایی با فرهنگ موسیقایی آکادمیک به اشتراک گذاشته شود.

وی ادامه داد: اعضای گروه کر تقریبا از روز دوم حضورشان در ایتالیا بود که با محک زدن خود متوجه این موضوع شدند که در درجه امیدوار کننده ای قرار دارند و این نکته بسیار خوشحال کننده ای است که می تواند در راستای اهداف عالی گروه موجب ایجاد اتفاقات بهتری نیز باشد. به اعتقاد من هرچه قدر این اتفاقات ادامه پیدا کند باعث بالارفتن تجربیات و نتایج خوب برای فرهنگ و هنر کشورمان می شود.

رهبرگروه کُر ارکستر سمفونیک تهران در معرفی برنامه های آینده این مجموعه بیان کرد: برنامه های گروه کُر ارکستر سمفونیک تهران معمولا بر اساس کنسرت های دوره ای تنظیم و اجرا می شود ولی ما بعد از این سفر کاری ما سرگرم تمرین برای حضور در چند کنسرت استانی خواهیم بود که جزئیات آن در روزهای آینده منتشر می شود. البته تا آنجا که اطلاع دارم اولین برنامه ما در رشت برگزار می شود و پس از آن به صورت مستقل در بروجرد و دیگر شهرستان ها میزبان دوستداران موسیقی خواهیم بود.

این هنرمند بیان کرد: متاسفانه گروه کر در ایران از جایگاهی که باید در آن قرار داشته باشد، برخوردار نیست و متاسفانه من در اغلب خبرهای رسانه های می خوانم که درباره گروه کر کمتر صحبت می شود. در حالیکه طی همین چند روزی که ما در ایتالیا حضور داشتیم تمامی رسانه های ایتالیایی به اولین نکته ای که اشاره می کردند حضور «صدای انسانی» در برنامه مشترک ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر فستیوال راونا بود. به هر حال حضور صدای انسانی در ارکستر سمفونیک ترکیب احساسات والای انسانی با موسیقی است. به همین جهت رسانه های ما باید در شناساندن فرهنگ موسیقی کرال به مردم بیشتر تلاش کنند و من از تمامی عزیزان رسانه ای ممنون خواهم شد که از این پس مقداری به فعالیت های گروه های فعال کُر در ایران توجه کنند.

باشگاه هنرمندان ایران

موسیقی جهانی

اوحانیان ادامه داد: مشکلات همیشه برای گروه های فعال حوزه موسیقی وجود دارد اما ما همیشه در حال تلاش برای حل آنها هستیم. اما همین تلاش برای حل مشکلات باعث می شود تا ما با انرژی بیشتری کار کنیم و از آنجایی که من حدود ۱۰ سال است که رهبر گروه کر ارکستر سمفونیک تهران هستم باید بگویم کنار هم آوردن سنین مختلف هنرمندان در یک گروه کار بسیار سختی است چون این هنرمندان از یک دوره فارغ التحصیل نشدند. به عبارتی این عزیزان کسانی هستند که عاشق خواندن آواز بوده و از کلاس های خصوصی آواز خود را به چنین سطحی رسانده اند. من هم اینجا نهایت تلاش خود را انجام می دهم تا با تمرکز مستمر روی آموزش نقاط مشترک آنها را برجسته کنم.

این مدرس و پژوهشگر موسیقی درباره تازه ترین فعالیت های موسیقایی خود توضیح داد: همچنان مشغول آهنگسازی ۱۶ قطعه موسیقایی فولکلور از نقاط مختلف ایران با نام «سرزمین من» هستم که برای ارکستر سمفونیک تنظیم شده و درصددم تا در اولین فرصت با پیدا کردن یک اسپانسر یا حمایت های بنیادرودکی آن را اجرا کنم.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 03 بهمن 1396 13:58

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

گروه کر ارکستر سمفونیک تهران ایرانمجری09120588505

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top