Menu
رستاک حلاج رستاک حلاج باشگاه خدمات ایرانمجری 09128239105

رستاک حلاج ، متولد ۱۳ تیر ماه 1362 فارغ‌التحصیل رشته موسیقی است.

موسیقی را از سن ۱۲ سالگی با نوازندگی ساز گیتار آغاز کرد، وی پس از پــــایان دوره تحصــــیلی دبیرستان آهنگ سازی را به صورت آکادمیک دنبال نمود.

فارغ‌التحصیل رشته موسیقی است، می گوید : هیچ وقت عجله ای برای شنیده شدن نداشتم، علاوه بر خوانده در زمینه های ترانه سرایی و آهنگسازی هم مشغول است.

از بچگی عاشق موزیک بودم. تو خونواده ای بزرگ شده بودم که همه موزیک خوب گوش می کردن. پدرم  علی حلاج خودش خواننده است، البته نه به صورت حرفه ای که کسی بشناسدش، دوبلوره، یک دوره تو رادیو کار می کرده ولی خب جدی نگرفت

در خونواده ای بودم که ذائقه موسیقی خوبی داشت. کم کم علاقمند شدم و شروع کردم و الان تنها چیزی که تو زندگی ام بلدم، موزیک وترانه است

شروع فعالیت

از ۱۲ سالگی و با نوازندگی گیتار کارم را شروع کردم

بعد به آهنگسازی علاقمند شدم از ابتدا روی شعرهای حافظ و فروغ  آهنگسازی و اجرا می‌کردم و بعدها به ترانه‌ هایی شبیه به شخصیت خودم نیاز پیدا کردم و به این سبک امروزی‌ ام گرایش پیدا کردم

همچنین در کنار نوازندگی و آهنگ سازی به نوشتن ترانه نیز مشغول شد. اولین همکاری موسیقایی رستاک در سن ۱۹ سالگی با علیرضا عصار بود.

در اصل خودم را موزیسینی می‌ دانم که به سمت ترانه رفته است

اینکه برخی مرا ترانه‌ سرا می‌دانند شاید به این دلیل باشد که در جلسات ادبی زیاد شرکت می‌ کردم و ترانه‌ ام را به زبان خودم می‌ گفتم

من همیشه هوادار علیرضا بودم

باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران : http://club.iranmojri.com/

این به خاطر جایگاه ویژه ی اجتماعی، اندیشه و نوع خوانش مردانه و تاثیر گذارش بود، هفده هجده ساله بودم که با تیم علیرضا از نزدیک آشنا شدم و این آشنایی منجر به همکاری ما شد.

برای من مخاطبی اهمیت داره که متوجه احساس، منظور و هدف من از چیدن واژه های ترانه م و نت های موسیقیام در کنار هم بشود، مخاطبی که دلش برای ترانه، موسیقی و صدای من تنگ شود

سه چهار ترانه و ملودی از کارهای من انتخاب شد که یکی از کارها به نام یک اتفاق تلخ به سرانجام رسید و در آلبومی قرار گرفت که متاسفانه اون آلبوم بی سرانجام موند.

پس از آن علیرغم پیشنهادهای بسیار از سوی خوانندگان مختلف تـــــمـــــام تمرکز خود را بر روی کارهایی با اجرای خودش قرار داد .زبان ترانه های رستاک زبانی ست متفاوت با آنچه تا به حال شنیده شده است.

وفضای این ترانه ها در کنار موسیقی اش وجه تمایز کار های او نسبت به دیگران است ، از نمونه کارهای اجرا شده توسط رستاک می توان به ” آخــرین شــام” و “تــه سیگــــار” اشاره کرد که با اقـــبال عموم روبرو شد.

او می گوید:البته تو فیس بوک هم اعلام کردم که سیگاری نیستم اما خلاصه تو این آهنگ آخر اتمام حجت کردیم و گفتیم که سیگار چیز خوبی نیست و بیا ترکش کنیم

من امرار معاشم در حال گذرانه، ترانه می گم، موزیک می سازم برای دیگران و خیلی جاها هم اسمم نیست اگرچه با اغلب خواننده ها همکاری می کنم، مجموعه ترانه هایش در قالب کتابی به اسم پاییز سال بعد  منتشر شده است

موسیقی ها، ترانه ها و صداهای خوب در کارهای من بسیار تاثیر گذاشته اند و خواهند گذاشت.

من از احوال اجتماع، از رفتار دیگران، از نگاه ها، لبخندها و اشک های اطرافیانم و اجتماعم بی نهایت در کارهام تاثیر می گیرم، و امیدوارم ترانه و موسیقی من هم روی دیگران تاثیر گذار باشد.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

آخرین بار تغییر یافته جمعه, 08 دی 1396 20:23

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

رستاک حلاج ایرانمجری 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top