Menu
حامد نیک پی حامد نیک پی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

​حامد نیک پی متولد 20 مهر ۱۳۵۶ در تهران، خواننده و نوازنده است.

بزرگترین پایگاه بیوگرافی خوانندگان ایرانی

زندگینامه

فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه سوره است، کارش را با نوازندگ در ایران شروع کرد، چهره اش با داوری در شبکه من وتو در برنامه ای شو استعداد یابی بنام استیج stage به شهرت رسید.

حامد نیک پی در خانواده هنردوست بزرگ شد زمانی که مادرش نزد استاد نصرالله پور ناصح به یاد گیری آواز در مکتب استاد عبدالله دوامی مشغول بود او هم شروع به یاد گیری آواز کرد در واقع مادرش اولین معلم و مشوق اصلی اش بود

از کودکی و خانواده هنری

وی از 8 سالکی با خواندن تصنفی و ردیف های پایه و ساده ایرانی شروع کرده است

نزد استاد زید الله طلوعی تار و سه تار یاد گرفته است سپس با عود و تنبور آشنا شده و نواختن آنها را آموزش دیده است از 17 سالگی هم خوانندگی را زیر نظر استادانی چون مظفر شفیعی و حسام الدین سراج گذرانده است

از نوازندگی تا خوانندگی

در سال‏های اول و دوم دانشگاه به عنوان خواننده شروع به کار کردم. در آن زمان علاقه پیدا کرده بودم که به‏ طور جدی ‏تر روی آواز که در دوران نوجوانی تجربه کرده بودم، تمرکز کنم

حضور حرفه ای در کنسرت ها

اولین حضورش با گروه رومی بود و در کنسرت‌ های این گروه حضور داشت

اوهمچنین با گروه مسعود حبیبی  به هند سفر کرد و در جشنواره‌ جهان خسرو خواند او هم‌ اکنون در آمریکا به سر می‌ برد و در زمینه‌ تدریس موسیقی سنتی مشغول به کار است هر از گاهی در کنسرت‌ هایی می‌ خواند و می‌ نوازد

مهاجرت به آمریکا

در سال 2005 از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شده و همان سال هم به آمریکا مهاجرت میکند.

باشگاه هنرمندان ایران: http://club.iranmojri.com/

او بعنوان یکی از داوران شوی استعداد یابی شبکه ماهواره من و تو حضور داشت،

حامد نیک پی در یازده ماهگی دریک سانحه تصادف، پدر خود را از دست داد و با مادرش که پرستار است و مادربزرگش زندگی کرده است، در شهریور سال ۱۳۹۵ تک آهنگ تو نیستی را برای پدرش خواند.

سبک اجرای متفاوت

بعضی وقت ها در آهنگ هایی که به صورت تصنیف نوشته می شود، تکنیک هایی بوده که فی البداهه اتفاق افتاده، من بعدا روی آنها فکر کرده ام و سروسامانی به آنها داده ام  سعی کرده ام منسجم تر در آن آهنگ استفاده کنم یک بار با شعر زنده یاد مشیری، یک بار با صدای پای آب سهراب سپهری … بوده که مثلا با دو تحریر مختلف اجرا کرده ام.

آلبوم ها

از وی تا کنون آلبوم‌ های «گذر» و «آسوده» و «وصل تو» و «دیوانه‌ تر» منتشر شده است در آلبوم رومی ۱ با پدرام درخشانی همکاری کرده و به‌ عنوان خواننده در آن اثر حضور داشته است

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top