Menu

ستاره های جاودان صحنه در نخستین جشنواره ستاره ها

ستاره های جاودان صحنه ستاره های جاودان صحنه باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

جوایز بخش ستاره های جاودان صحنه برای پیشکسوتان در بخش کمدی و طنز به آقای علیرضا خمسه به پاس سالها فعالیت مستمر هنری، در بخش نمایش به آقای جواد انصافی و در بخش مجری گری به خانم فریبا علومی با حضور معاون حقوقی سازمان برنامه و بودجه و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهدا شد.

دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور اسامی برگزیدگان این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر، صمد قربان نژاد عصر امروز 3 مهر ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور جمعه شب 2 مهر ماه در سالن سینما آزادی شهر سرچشمه رفسنجان به پایان رسید.

وی گفت: 138 هنرمند و گروه هنری از 26 استان کشور آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده بودند که پس از بازبینی آثار توسط هیئت داوران، در نهایت 21 مجری صحنه ای، 15 استندآپ کمدین و شومن و 16 گروه نمایش صحنه ای شامل نمایش میان پرده طنز و نمایش کودک به مرحله نهایی راه یافتند.

وی با اشاره به اهدای جوایز نفرات برتر در اختتامیه این همایش، بیان کرد: جوایز در بخش ستاره های جاودان صحنه برای پیشکسوتان در بخش کمدی و طنز به آقای علیرضا خمسه به پاس سالها فعالیت مستمر هنری، در بخش نمایش به آقای جواد انصافی و در بخش مجری گری به خانم فریبا علومی یزدی با حضور معاون حقوقی سازمان برنامه و بودجه و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهدا شد.

دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور ادامه داد: در بخش رقابتی، در قسمت استندآپ کمدی و شومنی محمدرضا ذریه از استان فارس، حسن غلامی از استان بوشهر و مریم کیان پیشه از استان تهران به ترتیب عناوین اول تا سوم را بدست آوردند.

قربان نژاد عنوان کرد: در بخش نمایش صحنه ای گروه سایه از استان اصفهان مقام نخست را بدست آورد، دانشجویان گروه هنر تهران به مقام دوم رسید و گروه شباویز کرمان و گروه برجا از استان سمنان مشترکاً سوم شدند.

وی با بیان اینکه در بخش مجریان صحنه ای خانم فائزه سمیع عادل و سعید سورتیجی از استان اصفهان شایسته تقدیر شناخته شدند، ابراز داشت: در این بخش احمد مهدیزاده از استان قم مقام نخست را کسب کرد و محمد یزدانی و حسین وکیلی از استان یزد مقام دوم و سوم را از آن خود کردند.

قربان نژاد خاطرنشان کرد: تندیس ستاره طلایی با عنوان تندیس هنرمند صحنه ایثار و شهادت نیز به خانواده شهید علی ایرانمنش از شهدای مس منطقه کرمان اهدا شد.

دبیر نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور در ادامه گفت: تمبر اختصاصی این جشنواره نیز در مراسم اختتامیه با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و پست استان کرمان، مدیرکل امور اجتماعی استانداری کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان رفسنجان رونمایی شد.

قربان نژاد تصریح کرد: ارزش معنوی مراسم اختتامیه به سردار سلیمانی سردار سرافراز لشکر اسلام به مناسبت هفته دفاع مقدس اهدا گردید.

به گفته قربان نژاد نخستین جشنواره ستاره های صحنه کشور با حمایت مالی مس منطقه کرمان، حمایت معنوی استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و بوسیله آموزشگاه آرین کرمان برگزار شد.

 

آخرین بار تغییر یافته پنج شنبه, 03 اسفند 1396 19:30

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top