Menu

مهشید حبیبی

مهشید حبیبی مهشید حبیبی باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

مهشید حبیبی بازیگر سینما و تلویزیون متولد اصفهان میباشد.

مهشید حبیبی بازیگر زن معروف کارش را از تئاتر شروع کردسریال طلاق در در وقت اضافه,تلاقی,سرنوشت,خاطرات مرد ناتمامو چندین تله فیلم دیگر نیز در کارنامه بازیگری خود دارداو همسر مجید یاسر بازیگر سینما و تلویزیون نیز میباشد

هنرمندان سینما و تلوزیون-هنر پیشه
 بیوگرافی مهشید حبیبی

مجيد ياسر و همسرش مهشيد حبيبي هر دو از بازيگران توانا به شما مي روند كه در آثار متفاوتي نقش آفريني كرده اند، به همين بهانه از آنها خواستيم كه در مورد چگونه آشنا شدن شان، مراسم خواستگاري، ازدواج و از همه مهمتر راز موفقيت زندگي مشترك شان براي ما بگويند با ما همراه باشيد.

آشنايي من و همسرم در شبكه سه و نيم

آقا مجيد مي گويد: «من و همسرم مهشيد حبيبي در پشت صحنه برنامه شبكه سه و نيم آشنا شديم در آن مقطع ايشان به عنوان يكي از عوامل پشت صحنه فعاليت مي كردند وقتي ايشان را ديدم حس كردم به لحاظ رفتاري به آنچه كه در ذهن دارم بسيار نزديك هستند و همان فردي هستند كه همواره براي زندگي مشترك به دنبالش بودم.» ياسر مي گويد: «من و همسرم با وجود اينكه سال ها از ازدواج مان مي گذرد، اما نه تنها در طول اين سال ها، از عشق و علاقه ما كم نشده، بلكه هر روز هم كه مي گذرد به نوعي به آن اضافه هم مي شود، بخش زيادي از اين موضوع را به درك متقابلي كه بين ما وجود دارد ربط مي دهم.»

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر برنامه باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top