Menu

نسیم ادبی

نسیم ادبی نسیم ادبی باشگاه ایران مجری09120588505

نسیم ادبی متولد 16 شهریور 1355 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است، در تئاتر نقش های متفاوتی را به اجرا گذاشته است، متاهل است و رکوردار گم کردن گوشی موبایل می باشند

شروع فعالیت

نسیم ادبی فعالیت خود را در دوران دانشجویی شروع کرد

او سال ها در این حرفه نقش های متفاوتی را اجرا کرد، اولین بار در سال 1376 با فیلم زندگی وارد حوزه سینما شد و در سال 1386 نیز با سریال حلقه سبز تجربه حضور در قاب تلویزیون را بدست آورد

مدل بازیگری + شهرت

وی در هیچ یک از کارهای تصویری تاکنون نقش بلندی ایفا نکرده بود، اما بیان و شیوه خاص بازی او همان نقش های کوتاه را برای مخاطب عمیق جلوه داده است، با سریال شبکه خانگی شهرزاد از سال 1393 در نقش حمیرا خود را به کسانی که نمیشناختنش معرفی کرد

ازدواج

نسیم ادبی با ابراهیم اثباتی ازدواج کرده است

نحوه آشنایی با همسر

نسیم ادبی : برای بازی در تئاتر شمس پرنده به كارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همكاری داشت و آشنایی اولیه‌ مان به این صورت شكل گرفت

مدتی گذشت و قرار شد تئاتر آنتیگونه به كارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر كاری همسفر شدیم كه همین سفر باعث شد بیشتر یكدیگر را بشناسیم، آشنایی‌ مان به سال 80 بر میگردد و هشت سال است كه با هم ازدواج كرده‌ ایم

همسر معاشرتی

ابراهیم معاشرتی و خونگرم است

ما حرف‌ های زیادی برای گفتن با هم داشتیم و داریم و از همان ابتدای آشنایی‌ مان حس كردم می‌ توانم خیلی چیزها از او یاد بگیرم و واقعا هم از زمان آشنایی‌ مان تا به حال خیلی چیزها از او یاد گرفته‌ ام

بیوگرافی ابراهیم اثباتی

ابراهیم اثباتی : از سال 73 به صورت حرفه‌ای برای تئاتر موسیقی كار می‌كنم

عاشق فضاهای دراماتیك هستم و تا الان برای نزدیك به 60 تئاتر موسیقی ساخته‌ ام یك گروه موسیقی هم به سرپرستی و آهنگ‌ سازی خودم دارم كه تا دوسال پیش وصل یار نام داشت ولی به‌ تازگی نام جدیدی برای آن انتخاب كرده‌ ایم، من موسیقی كلاسیك ایرانی (سنتی) می‌ نوازم

خانمان پر از آهنگ است

نسیم ادبی : من عاشق ساز و موسیقی هستم

در خانه‌ مان مرتب نوای موسیقی شنیده می‌ شود كلا ابراهیم همیشه در خانه یا مشغول ساز زدن است یا آهنگسازی برای كارهای مختلف، موسیقی با زندگی ما عجین شده كه برای من اتفاقی زیباست

بهترین تئاتر

تئاتر رفتن مهم‌ترین و بهترین تفریح ماست و همیشه در اولین فرصتی كه پیدا كنیم به تماشای تئاتر می‌ رویم دوستان تئاتری زیادی داریم

همیشه دوستان‌ مان تئاترهایی را روی صحنه دارند كه می‌ توانیم از تماشای‌ شان لذت ببریم سینما كمتر می‌ رویم اما در خانه گاهی فیلم می‌ بینیم

عشق رستوران رفتن

عاشق رستوران رفتن هستیم خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌ مان هم داشته‌ ایم

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top