Menu

خاطره اسدی

خاطره اسدی خاطره اسدی باشگاه ایران مجری09120588505

​خاطره اسدی متولد 7 مهر 1362 در تهران، بازیگر است

فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری دانشگاه آزاد در سال 86 می باشد، دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما در سال 81 گذرانده است

همیشه گفته‌ ام که اگر آقای صدرعاملی برای فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا نابازیگر نمی‌ خواست و هانیه توسلی من را در دانشگاه نمی‌ دید، شاید هنوز وارد سینما نشده بودم

چون من از مدت‌ ها قبل از آن فیلم هم داشتم تست می‌ دادم، اما اتفاقی نمی‌ افتاد هانیه جزو بازیگران محبوب من است و همیشه دوستش دارم

اولین حضور

فعالیت سینمایی خود را با فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا در سال 83 شروع کرد

اولین حضور تلویزیونی‌ اش را در مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته در سال 90 به کارگردانی بهرام بهرامیان و در کنار مسعود رایگان و فریبا کوثری تجربه کرد

بی بی فیس

من عاشق ضدقهرمان و نقش‌ های منفی هستم اما همیشه به من گفته‌ اند چهره‌ات معصوم است و این نقش‌ ها به صورتت نمی‌ خورد ! تا چند سال پیش با این مسئله مشکل داشتم ولی الان چند وقتی می‌ شود که دیگر آن هم حل شده است

البته خیلی دغدغه‌ ام نیست که چرا اینگونه شده است

ازدواج

تاکنون از ازدواج وی اطلاعات رسمی به بیرون درج نکرده است و ظاهرا مجرد است، اما حضور وی در محافل گوناگون هنری و ادبی نشان از ازدواج وی با شهرام حقیقت دوست دارد (خبر موثق نیست)

نحوه رضایت پدر برای بازی

اصولا پدرم خیلی این کار را دوست ندارد ولی الان هم چیز خاصی درباره آن نمی‌ گوید. ضمن اینکه من هم آنچنان پر کار نیستم که بخواهد حساسیت‌ برانگیز شود

رای بازی در فیلم «آیدا» انتخاب شدم، پدرم اجازه حضورم در سینما را نمی‌ دادند، بعد آقای صدرعاملی با پدرم صحبت کردند و هنوز هم نمی‌ دانم در آن یکی دو ساعت چه اتفاقاتی در آن اتاق افتاد که پدرم راضی شدند ! پدرم گارد عجیبی داشتند

خاطرات کودکی

بهترین خاطره من زمانی بود که 10 – 12 سال داشتیم و در کوچه و خیابان ها با دوستانم بازی می کردیم، یادش بخیر با گچ خانه های لی لی بازی را روی زمین می کشیدیم و هیچ وقت دوست نداشتیم که آن خانه ها پاک شود

بازیگران محبوب من

شخصا بازی شهاب حسینی، مهتاب کرامتی، لیلا حاتمی، هانیه توسلی، رویا نونهالی و ویشکا آسایش را می پسندم. اینها بازیگران محبوب من هستند

خلق و خو

كمي خجالتی است، هر چند كه خودش انكار كند

جلوي دوربين نمی داند با دست‌ هايش چكار كند اهالی پشت صحنه فیلم تقاطع ابوالحسن داوودی، اعتقاد دارند دختر بسيار با استعداد و خوش‌ اخلاقی است

فیلم

سينما پاراديزو، بارها نگاه كرده است عين هزار دفعه هم اشك ريخته است

کتابخون است

دختر كتابخواني است، نيچه می خواند،‌ ابرمرد را تازه تمام كرده و هيچ دل خوشی ندارد از آن جمله معروف نيچه كه می گويد با زن‌ ها با شلاق و تازيانه و مزخرفاتی از اين دست !

بازیگری و کارگردانی

مي‌گويد كه عاشق خلق كردن است. عاشق بازيگري است و البته كارگرداني. دو فيلم كوتاه هم ساخته است. به كارگرداني فكر می كند

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105 تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040 تلگرام مجریان : 09128239105 - 09203201327 تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top