Menu

مهران غفوریان

ایران مجری : مهران غفوریان ایران مجری : مهران غفوریان باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

مهران غفوریان

نام : مهران
نام خانوادگی : غفوریان
تاریخ تولد : 1353/6/3
محل تولد : تهران
تحصیلات : لیسانس نقاشی
پیشه : بازیگر و کارگردان

مهران غفوریان در سوم شهریور ۱۳۵۳ در خیابان مولوی تهران به دنیا آمد. او از پدری تهرانی و مادری تبریزی متولد شده است و بزرگ شده تهرانسر و محله دريا میباشد.  پدرش سالها افسر نیروی دریایی بوده و در سال 1372 فوت کرده است.  يک برادر به نام مهدي دارد که از او ۵ سال بزرگتر است و آهنگسازي ميكند. او در سال ۱۳۷۳  وارد دانشگاه شد و در رشته نقاشي به ادامه تحصيل پرداخت و در این رشته لیسانس گرفت . کمربند مشکی کاراته دارد، بسیار مهربان و با گذشت است و مادرش را خیلی دوست دارد. بازيگري را با مجموعه طنز جنگ ۳۹، داريوش کاردان آغاز كرد.  از سال ۱۳۷۶ بود كه برنامه گلها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مديري هم بازي شد، سپس اين چند نفر را كارگرداني کرد و ساخت كه در بين مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، زير آسمان شهر را كارگرداني کرد.نام : مهران

قرعه کشی با گوی و گردونه : برندگان مسابقه تئاتر شویندگی بین حضار با مجری گری آقایان مهران غفوریان و حسین رفیعی در قرعه کشی دی ماه 94 محصولات هوم کر

برای اطلاعات بیشتر و دعوت از مهران غفوریان و حسین رفیعی  با تلفن همراه باشگاه 09128239105 تماس حاصل نمایید.

آخرین بار تغییر یافته جمعه, 04 تیر 1395 23:37

شعله اسفندیاری

من شعله مدیر بخش تنظیمات و انتشار پست های مربوط به هنرمندان هستم. باعث افتخار است  بتوانم صفحات هنرمندان عزیز و مجریان گرانقدر را انتشار و به روز نگه دارم. لطفا برای ارتباط با من از ایمیل sholeh.iranmojri@gmail.com استفاده نمایید.

چگونه در باشگاه مجریان و هنرمندان عضو شوم؟

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

رسانه

ایران مجری : مهران غفوریان باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top