Menu
ایران مجری:یوسف کرمی ایران مجری:یوسف کرمی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

یوسف کرمی

بیوگرافی :یوسف کرمی هنرمند کرمانشاهی مطرح در حوزه طنز و تقلید صداست که در گفتگوی تفصیلی با خبرگزاری مهر از توانایی های خود در این حوزه سخن گفت و اظهار داشت: تقلید صدا و بازیگری با چاشنی طنز به معنای مسخره کردن نیست بلکه یک شیوه برای بیان کاستی هاییست که بیان آنها به رشو های دیگر به این رسایی نخواهد بود.

“یوسف کرمی” متولد 1358 از شهرستان هرسین است. او بازیگری خوانده ومدرک لیسانس خود را نیز از این رشته کسب کرده است . صدا سازی و تقلید صدا را از سال 1380 شروع کرده و 12 سال است که به این حرفه مشغول است و اخیرا با اجرای آیتم حرکات آهسته، سبکی نو را وارد حرفه خود کرده است. مردم ایران این روزها به کرات اورا در برنامه های تلویزیونی می بینند و دوست دارند بیشتر با او آشنا شوند.

یوسف کرمی : بیشتر در کارهایم سعی کرده ام که موسیقی، خوانندگی، بازیگری و صدا سازی را ادغام کنم هر چند همیشه طنز باید چاشنی کار باشد. انجام حرکات آهسته تحول شگرفی در این رشته به وجود آورد به همین دلیل فکر می کنم که من در ایران و حتی در دنیا صاحب سبک خاصی هستم.

پل ارتباطی با یوسف کرمی و دعوت جهت رویداد شما با تماس مستقیم با تلفن همراه : 09203201327

آخرین بار تغییر یافته یکشنبه, 13 خرداد 1397 16:25

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

رسانه

ایران مجری:یوسف کرمی باشگاه مجریان و هنرمندان صحنه ایران 09128239105

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top