Menu

مهران احمدی

مهران احمدی مهران احمدی باشگاه ایران مجری09120588505

​مهران احمدی (زاده اسفندماه ۱۳۵۲ در تهران)، بازیگر ایرانی سینما تئاتر و تلویزیون و همچنین برنامه‌ریز، دستیار کارگردان و مدیر تولید است.

مهران احمدی در کودکی به نیشابور کوچ کرده و پس از گذشت مدتی در نوجوانی دوباره به زادگاهش تهران بازگشته است. وی در سال ۷۳ وارد دانشگاه آزاد و در رشته تئاتر در رشته بازیگری فارغ‌التحصیل شد. وی فعالیت سینمایی خود را در سال ۱۳۸۵ با بازی در فیلم «آدم» آغاز کرد.

سعی میکنم حتما خودم را به زمان پخش سریال برسانم و در کنار خانوادهام مینشینم و کار را میبینم، چون باید نقاط ضعف کارم را ببینم و از چند نفر دوستی که هم از متخصصان سینما هستند و هم از آدمهای عادی به حساب میآیند، نظرخواهی میکنم؛ مادرم هم یکی از مشاوران من است و ایشان نکات بسیار ظریفی را به من میگویند که میبینم واقعا درست است.

از اولین کارهای تئاتری او می توان چند و چون به چاه رفتن، محاکمه ژاندارک و آسید کاظم را نام برد و از اولین کارهای تلویزیونی او می توان به بازی در سریال های سیمای خانواده اشاره کرد. مهران احمدی بازیگری در سینما را با فیلم آدم به کارگردانی عبدالرضا کاهانی آغاز کرد

اما در فیلم بیست از همین کارگردان مورد توجه قرار گرفت و به همراهی او با کاهانی در چند اثر دیگر منجر شد. همکاری احمدی با کاهانی به هنرنمایی های متنوعی برای مهران احمدی منجر شد که از متفاوت ترین آنها می توان به نقش آدمی دوجنسیتی در فیلم سینمایی اسب حیوان نجیبی است، اشاره کرد.

فیلم کوتاه

نام  کارگردانی سال

من دیوانه نیستم - علی رضا امینی - ۱۳۹۴

کارگر ساده نیازمندیم - منوچهر هادی - ۱۳۹۴

ماحی - داود خیام - ۱۳۹۴

نفس - نرگس آبیار - ۱۳۹۳

تگرگ و آفتاب - رضا کریمی - ۱۳۹۲

تتل و راز صندوقچه - وحید گلستان - ۱۳۹۲

تمشک - سامان سالور - ۱۳۹۲

سیزده - هومن سیدی - ۱۳۹۲

شیار ۱۴۳ - نرگس آبیار - ۱۳۹۱

آینه شمعدون - بهرام بهرامیان - ۱۳۹۱

روز روشن - حسین شهابی - ۱۳۹۰

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top