Menu

مونا احمدی

مونا احمدی مونا احمدی باشگاه ایران مجری09120588505

​مونا احمدی، متولد سال 1369 است و در در رشته كارشناسی تئاتر درس می‌خواند. مونا احمدی اولین فیلمش را در سن ۱۷ سالگی در فیلم کودک و فرشته بازی کرده است ؛ مونا احمدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون زمانی که در هنرستان در رشته تئاتر مشغول تحصیل بود از طرف هنرستان برای ایفای نقش در فیلم کودک و فرشته به خانم مهتاب نصیر پور که از دختران نوجوان برای این فیلم تست می گرفتند معرفی می شود که پس از موفقیت در تست نقش فرشته را در این فیلم سینمایی ایفا کند بعد از آن در سریال وضعیت سفید حمید نعمت الله فرصت پیدا می کند تا در مدیوم تلویزیون دیده شود وی در سال ۹۴ با بازی در نقش سیمین خواهر شهرزاد در سریال پخش خانگی شهرزاد به خوبی دیده می شود

و در جشنواره فیلم فجر نیز با فیلم ۵۰ کیلو آلبالو حضور پیدا میکند در ادامه  با هم کارنامه هنری این بازیگر جوان و آینده دار کشورمان رو بررسی می کنیم.

بیوگرافی کامل مونا احمدی

نام و نام خانوادگی : مونا احمدی

تاریخ تولد: ۲۷ آبان ماه ۱۳۶۸

محل تولد: تهران

تحصیلات: دیپلم تئاتر ودانشجوی لیسانس تئاتر

وضعیت تاهل:  مجرد

فیلم و سریال های مونا احمدی

سریال پنجره – یک اپیزود ( قدرت الله صلح میرزایی – ۱۳۹۰ )

سریال وضعیت سفید – نقش شیرین ( حمید نعمت الله – ۱۳۹۰ )

سریال شهرزاد   – نقش سیمین خواهر شهرزاد ( حسن فتحی – ۱۳۹۴ )

فیلم کودک و فرشته (مسعود نقاش زاده – ۱۳۸۷ )

فیلم ماهی و گربه – نقش نادیا ( شهرام مکری – ۱۳۹۲)

فیلم ۵۰ کیلو آلبالو – نقش مرجان (مانی حقیقی – ۱۳۹۴ )

تئاتر های او

نمایش پینوکیو (شیما عرب – ۱۳۹۳ )

نمایش در کمپ (اسما ابراهیم زادگان – ۱۳۹۳ )

نمایش شوایک سرباز پاک دل (پانته آ آرمان فر، محمدحسین معارف)

نمایش ساقهای لاغر کم حون (غلامرضا سلیمان تاش – ۱۳۹۱ )

کارگردان نمایش رویای شب نیمه ی تابستان

نویسنده نمایش گردش عادی خون و برف

نویسنده نمایش آلیس

قسمتی از گفتگو با مونا احمدی
مونا احمدی می گوید: درباره بازیگر حرفه‌ ای و غیرحرفه‌ ای دیدگاه خاص خودم را دارم. برخی بازیگران سال‌ هاست در نقش‌ های مختلف بازی می‌ کنند، اما هنوز حرفه‌ ای نشده‌ اند. برخی هم هستند که در اولین حضور خود کاملا حرفه‌ ای ظاهر می‌ شوند. من در فیلم کودک و فرشته با بازیگرانی مانند افشین هاشمی و مریم مقدمی همبازی بودم که از آنها خیلی یاد گرفتم.

در آن کار، اصول بازیگری را از بازیگران مقابلم بیشتر یاد گرفتم. در وضعیت سفید هم سعی کردم از همه بازیگرانی که بیشتر با آنها همبازی بودم، اصول بازیگری را بیاموزم.

کارفرمایان گرامی از اینکه باشگاه مجریان را برای انتخاب اصولی هنرمند مورد علاقه اتان جهت دعوت در رویداد خود انتخاب نموده اید ، سپاسگزاریم و درخواست  می نماییم تا با رهنمود ها و نکته نظرات خود ما را در ارایه خدمات بهتر یاری نمایید. رویداد خوبی را برایتان آرزومندیم.

تلفن همراه مدیر اجرایی باشگاه :09128239105   تلگرام هنرمندان ، خوانندگان و چهره های ورزشی : 09120809040   تلگرام مجریان : 09128239105 -  09203201327       تلفن ثابت: 02188679725

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

مجموعه های بیشتر:

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top