Menu

سالنهای همایش هتل پارسیان اوین تهران

سالن همایش هتل پارسیان اوین تهران سالن همایش هتل پارسیان اوین تهران باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505

​هتل اوین تهران یاداور گذشته ها است،هتلی کوچک  و جمع و جور با یک فضای دوست داشتنی و متفاوت،فقط در چند طبقه و به دور از برج های بلند و جدید،اواخر سال 87 بود که هتل اوین تهران راه اندازی مجدد شد و پس از یک دوره بازسازی و تجهیز کامل به صحنه هتل داری کشور برگشت.

برگزاری همایش ها، سمینارها، نشست ها،کنگره ها و کارگاه های آموزشی در هتل اوین تهران،به دلیل موقعیت خوب مکانی و امکانت کامل،مناسب میباشد.که این هتل تا کنون میمان برگزاری مراسم،همایش و نشستهایعلمی و عمومی بسیاری در سطح بین المللی و کشوری و منطقه ای بوده است.

هتل اوین به دلیل موقعیت ویژه در بالای شهر تهران و در تقاطع اتوبانهای چمران و یادگار امام مکان مناسبی جهت برگزاری همایش ها،میهمانی ها،عروسی ها و ... است.سالن کوه نور هتل اوین با ظرفیت بالا و حداکثر800نفره یکی از بهترین انتخاب های برگزاری همایش و عروسی برای شماست،می تواند برای شما سالن کوه نور را با چیدمان های مختلف ترتیب دهد،چیدمان سینمایی 800 نفره،چیدمان عروسی 700 نفره،چیدمان کلاسی 400 نفره،چیدمان u شکل 200نفره و سایر حالتها و همچنین سالن کارون هتل اوین جهت برگزاری همایش های کوچکتر با ظرفیت 150 نفر از سایر توانمندیهای هتل اوین در برگزاری همایش است،امکان پذیرایی برک یا پذیرایی میان برنامه باعث آسودگی خیال شماست،شاید هم در برنامه خود ضیافت ناهار یا شام داشته باشید که در این صورت می توانید از رستورانهای هتل با متنوع ترین منوهای غذایی استفاده نمائید،امکان اقامت میهمانان همایش و گردهمایی شما در اتاق های هتل اوین تهران و دسترسی به کلیه امکانات از بهترین حالتها برای برگزاری همایش است،کافی است تمام مراحل کار را از هماهنگی همایش،بلیط های پروازی،گشتهای شهری تهران جهت میهمانان داخلی و خارجی،هماهنگی اتوبوس و یا خودروهای تشریفات،اقامت در هتل،مترجم و ... را به دست متخصصان برگزاری همایش بسپارید و با خیال راحت برنامه خود را برگزار نمایئد،ما

سالن همایش  بین المللی هتل اوین تهران

 

 

 

 

سالن کارون

سالن کارون هتل اوین تهران در داخل ساختمان هتل اوین قرار گرفته است. این سالن با ظرفیت حدود 150 نفر مناسب برای برگزاری انواع مراسم و همایش می باشد.

 واقع شدن هتل اوین تهران در کنار اتوبان چمران و بزرگراه یادگار امام امکان دسترسی آسان را برای میهمانان فراهم آورده و همچنین قرار گرفتن هتل اوین تهران در شمال تهران و در نزدیکی منطقه ولنجک باعث گردید تا آب و هوای دلپذیر همواره در دسترس باشد.

همچنین سالن کارون هتل اوین تهران امکان برگزاری مراسم عصرانه با ظرفیت 150 نفر، مراسم ها و جشن های سینمایی با ظرفیت 130 نفر، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی با ظرفیت 70 نفر و و برگزاری جشن ها و مراسم عروسی با ظرفیت 170 نفر را دارد.

       
سالن کارون هتل پارسیان اوین تهران
 

سالن کوه نور هتل اوین تهران

هتل اوین تهرانسالن کوه نور هتل اوین تهران در ساختمانی جدا از ساختمان هتل اوین و در کنار استخر هتل اوین قرار گرفته است. واقع شدن هتل اوین تهران در کنار اتوبان چمران و بزرگراه یادگار امام امکان دسترسی آسان را برای میهمانان

فراهم آورده و همچنین قرار گرفتن هتل اوین تهران در شمال تهران و در نزدیکی منطقه ولنجک باعث گردید تا آب و هوای دلپذیر همواره در دسترس باشد.

سالن کوه نور هتل اوین تهران در دو طبقه و با ظرفیت حدود 350 نفر برای طبقه اول و 350 نفر نیز برای طبقه دوم، مناسب برای برگزاری جشن ها و مراسم عروسی می باشد.

همچنین سالن کوه نور هتل اوین تهران امکان برگزاری مراسم عصرانه با ظرفیت 750 نفر، مراسم ها و جشن های سینمایی با ظرفیت 800 نفر و برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی با ظرفیت 425 نفر را دارد.

 

سالن کوه نور هتل پارسیان اوین

 

 

 

این هتل دارای چندین سالن پذیرایی مجهز با فضایی زیبا و دلنشین،مجهز به سیستم صوتی و نور پردازی و امکان پذیرایی و برگزاری مراسم مربوط به همایشها ویا مراسم مجلل جداگانه می باشد. همچنین اتاق جلسات با چیدمتن مناسب برای برگزاری جلسات علمی یا عمومی در حاشیه برگزاری کنفرانها و یا برگزاری جلسات مجزا برای شرکت ها و سازمان ها منیباشد.که دارای سیستم صوتی کامل و دسترسی به اینترنت و امکان فیلمبرداری حرفه ای وجود دارد.

 

 

سالن پذبرایی هتل پارسیان اوین

 

سالن جلسات هتل پارسیان اوین تهران

 

 

 


آدرس: تهران،تقاطع بزرگراه چمران و یادگار امام،هتل اوین تهران

کروکی هتل پارسیان اوین تهران

 

برای ارسال نظر ثبت نام نمایید

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top