Menu

سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات

سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات باشگاه خدمات ایرانمجری 09120588505


این مرکز دارای چند سالن مجهز می باشد. سالن‌های همایش دانشگاه با طراحی مدرن و زیبا و تجهیزات پیشرفته در محیطی آکادمیک آماده برگزاری سمینارها، همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشی و آموزشی و گردهمایی‌ها، مجامع، سخنرانی‌ها، جشن‌ها و نشست‌های مختلف می‌باشد.

  برگزاری، شرکت و همکاری در نمایشگاه ها و همایشها با هدف ارائه و نمایش دستاوردهای دانشگاه در سطح سازمانی و ملی از جمله برنامه ها و اولویتهای دفتر روابط عمومی واحد است. تاکنون علاوه بر برگزاری نخستین نمایشگاه دستاوردهای واحد علوم وتحقیقات که همزمان با 12 دی سالروز تشکیل واحد علوم وتحقیقات به مدت 4 روز توسط روابط عمومی انجام شد، این دفتر در چند نمایشگاه ملی روابط عمومی و همچنین در برگزاری نمایشگاه های مربوط به سایر بخشها از جمله معاونت فرهنگی نیز مشارکت کرده است.

تهیه فیلم و بروشور

 با توجه به اهمیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم وتحقیقات بعنوان یک واحد نمونه در سطح دانشگاه و بازدیدهای مختلفی که مسئولان ، اساتید و نمایندگان دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی از آن می کنند لازم است فیلم و بروشورهای لازم از دستاوردهای علمی ، پژوهشی ، آموزشی، دانشجویی ، فرهنگی و ..... آن تهیه و در اختیار بازدیدکنندگان و مدعوین قرار گیرد.

درهمین راستا تاکنون اقدام به ساخت دو فیلم از دستاوردهای معاونتها و دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی و علمی شده که به زودی در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

همچنین تهیه بروشور واحد و دانشکده ها نیز در دست اقدام است که به زودی آماده می شود ضمن اینکه قرار است بروشور واحد علاوه بر زبان فارسی به زبانهای عربی و انگلیسی نیز تهیه شود.

سالن اجتماعات خوارزمی

  این سالن که در دانشکده فنی و مهندسی واقع شده است مانند سالن علامه طباطبایی و علامه حلی با کلیه امکانات و تجهیزات لازم آماده برگزاری جلسات ،  همایشها و ... می باشد.گنجایش این سالن 337 نفر می باشد.

مجهز به سیستم صوتی پاور میکسر pv و بلندگو های jbl ، پخش تصاویر بهمراه نور پردازی در حد متوسط و ویدعو پروجکشن میباشد سالن خوارزمی جهت برگزاری همایش، تئاتر مناسب میباشد و همچنین امکان نصب بنر در بگروند پرده اکران را داراست.

سالن خوارزمی دانشگاه علوم تحقیقات

 

سالن اجتماعات علامه حلی

 این سالن در طبقه هفتم ساختمان علوم انسانی واقع شده است وبا گنجایش 150 نفر با کلیه امکانات و تجهیزات صوتی و تصویری از جمله قابلیت پخش  DVD, CD, VHS  و فایلهای کامپیوتری بر روی پرده نمایش بزرگ ، آماده برگزاری جلسات و نشست ها و مراسم گوناگون می باشد.

مجهز به سیستم صوتی پاور ومیکسر یاما ها، یک دستگاه و یدعو پروجکشن و دارای پنل ۸ نفره ریاست بصورت مجزا، سالن حلی یکی از مناسب ترین سالن جهت برگزاری دفاعیات دکتری وکا رگاه ها و همایش های با نفرات شرکت کننده کم میباشد

سالن علامه حلی دانشگاه علوم وتحقیقات

 

 

 سالن اجتماعات علامه طباطبائی

 این سالن در طبقه پنجم ساختمان علوم پایه واقع شده است و تعداد صندلی آن 380 صندلی می باشد وهم اکنون یکی از مجهز ترین سالن های اجتماعات در سطح مراکز آموزشی کشور می باشد و تاکنون پذیرای برنامه ها و مراسم با حضور شخصیتهای برجسته سیاسی ، اجرایی ، علمی و فرهنگی داخلی و خارجی بوده است .

مجهز به سیستم صوتی پاور میکسر مونتابو و پخش تصاویر بهمراه نور پردازی استاندارد و دارای سه دستگاه ویدعو پروجکشن وامکان ضبط تصاویر بصورت دی وی با دوربین های سیار. میباشد سالن دکتر علامه طباطبایی جهت برگزاری همایش های ملی وبین المللی وجشن ها، تئاتر مناسب میباشد و این سالن تاکنون چندین همایش در سطح ملی و بین اللملی برگزار شده است همچنین امکان نصب بنر در بگروند پرده اکران را داراست

سالن علامه طباطبایی دانشگاه علوم وتحقیقات

 

 

 

سالن سمینار

سالن سمینار واقع  در  ضلع جنوبی طبقه چهارم ساختمان علوم انسانی  می باشد این سالن دارای گنجایش 60 نفر  و کلیه  امکانات صوتی و تصویری و ویدئو پروژوکتور  بصورت مجهز ، آماده برگزاری  کارگاهها نشست های علمی و دفاعیات دانشجویان دکتری  و کارشناسی ارشد  میباشد.

سالن سمینار دانشگاه علوم تحقیقات

سالن اجتماعات فرهیختگان

 این سالن که در مجموعه بیمارستان فرهیختگان واحد علوم و تحقیقات واقع شده دارای مساحت 650 متر مربع و  شامل گنجایش  546  نفر  می باشد . این مجموعه دارای یک درب اصلی و دو درب فرعی به منظور ورود و خروج مهمانان و اتاقهای VIP  است . این سالن علاوه بر امکانات صوتی و تصویری فوق العاده  ، مجهز به دوربین مدار بسته و دیگر امکانات جانبی همچون پارکینگ ، فضای نمایشگاهی، سالن های بزرگ غذاخوری و ... می باشد

 

سالن فرهیختگان دانشگاه علوم وتحقیقات 

 

نمایشگاه شیشه ای نور

 سالن نمایشگاهی نور در ضلع شرقی ساختمان علوم پایه واقع شده است این نمایشگاه به مساحت 410 متر مربع و دارای 17 غرفه به ابعاد 9 متر مربع می باشد نمایشگاه نور مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی و دارای سیستم صوتی(اسپیکر سقفی) می باشد در ضمن این نمایشگاه دارای دو درب ورودی مجزا می باشد و آمادگی برگزاری کلیه نمایشگاه های مختلف را داراست .

 نمایشگاه شیشه ای دانشگاه علوم تحقیقات

 

 

 نشانی: تهران - انتهای بزرگراه شهید ستاری - میدان دانشگاه - بلوار شهدای حصارک - دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

کروکی:

کروکی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

از طریق تلگرام به ما پیام بدهید.

تلگرام ایران مجری

با کلیک روی تصویر بالا شما به تلگرام مدیر باشگاه وصل می شوید و می توانید پیام های خود را ارسال کنید.

Go to top